Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coutinho redt punt voor Aston Villa in duel met Manchester United

Coutinho redt punt voor Aston Villa in duel met Manchester United

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League bij Aston Villa een voorsprong (0-2) in de slotfase weggegeven. De thuisclub kwam terug tot 2-2, onder meer dankzij een doelpunt van de debuterende Braziliaan Philippe Coutinho. Hij werd onlangs gehuurd van FC Barcelona.

Halverwege leidde United met 1-0. Bruno Fernandes scoorde met een niet al te best schot, waarbij doelman Emiliano Martínez stevig in de fout ging. Na ruim een uur maakte Fernandes er ook 0-2 van. Nu profiteerde de Portugees van slecht uitverdedigen bij de tegenstander. Vervolgens scoorde Jacob Ramsey voor Villa, daarna maakte Coutinho er 2-2 van. Hij tikte in na een voorzet van Ramsey.

Cristiano Ronaldo ontbrak nog bij Manchester United. De Portugees is geblesseerd. Donny van de Beek viel in de 89e minuut in. De oud-Ajacied was in extra tijd nog dicht bij de winnende treffer, maar zag zijn schot geblokt.

Bij Aston Villa was Coutinho in de 68e minuut in het veld gekomen.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt Telstar ruim en houdt play-offs in zicht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.

1 uur geleden
Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

2 uur geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

2 uur geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

2 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

2 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

2 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

2 uur geleden