Coutinho redt punt voor Aston Villa in duel met Manchester United
BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League bij Aston Villa een voorsprong (0-2) in de slotfase weggegeven. De thuisclub kwam terug tot 2-2, onder meer dankzij een doelpunt van de debuterende Braziliaan Philippe Coutinho. Hij werd onlangs gehuurd van FC Barcelona.
Halverwege leidde United met 1-0. Bruno Fernandes scoorde met een niet al te best schot, waarbij doelman Emiliano MartÃnez stevig in de fout ging. Na ruim een uur maakte Fernandes er ook 0-2 van. Nu profiteerde de Portugees van slecht uitverdedigen bij de tegenstander. Vervolgens scoorde Jacob Ramsey voor Villa, daarna maakte Coutinho er 2-2 van. Hij tikte in na een voorzet van Ramsey.
Cristiano Ronaldo ontbrak nog bij Manchester United. De Portugees is geblesseerd. Donny van de Beek viel in de 89e minuut in. De oud-Ajacied was in extra tijd nog dicht bij de winnende treffer, maar zag zijn schot geblokt.
Bij Aston Villa was Coutinho in de 68e minuut in het veld gekomen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
10 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
13 uur geleden