Coutinho redt punt voor Aston Villa in duel met Manchester United
BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League bij Aston Villa een voorsprong (0-2) in de slotfase weggegeven. De thuisclub kwam terug tot 2-2, onder meer dankzij een doelpunt van de debuterende Braziliaan Philippe Coutinho. Hij werd onlangs gehuurd van FC Barcelona.
Halverwege leidde United met 1-0. Bruno Fernandes scoorde met een niet al te best schot, waarbij doelman Emiliano MartÃnez stevig in de fout ging. Na ruim een uur maakte Fernandes er ook 0-2 van. Nu profiteerde de Portugees van slecht uitverdedigen bij de tegenstander. Vervolgens scoorde Jacob Ramsey voor Villa, daarna maakte Coutinho er 2-2 van. Hij tikte in na een voorzet van Ramsey.
Cristiano Ronaldo ontbrak nog bij Manchester United. De Portugees is geblesseerd. Donny van de Beek viel in de 89e minuut in. De oud-Ajacied was in extra tijd nog dicht bij de winnende treffer, maar zag zijn schot geblokt.
Bij Aston Villa was Coutinho in de 68e minuut in het veld gekomen.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
21 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
7 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
10 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
22 uur geleden