Coutinho een paar weken aan de kant na enkeloperatie
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Braziliaanse middenvelder Philippe Coutinho van Bayern München heeft een kleine operatie aan zijn rechterenkel ondergaan. Daardoor moet hij voorlopig rustig aan doen. De 27-jarige Zuid-Amerikaan, gehuurd van FC Barcelona, kan als alles volgens plan verloopt over twee weken voorzichtig gaan trainen.
Coutinho is wellicht bij de hervatting van de Bundesliga alweer speelklaar. De Duitse competitie ligt door de coronacrisis sinds half maart stil. Mogelijk komende maand kunnen de clubs achter gesloten deuren weer in actie te komen.
Bayern leidt in de Bundesliga met een voorsprong van 4 punten op Borussia Dortmund.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
37 minuten geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
17 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
18 uur geleden