Coureurs Sainz en Leclerc praten ruzie uit bij Ferrari
SPIELBERG (ANP) - Ferrari-coureurs Charles Leclerc en Carlos Sainz hebben hun ruzie bijgelegd. Dat zei Leclerc tegen de media op het circuit van Spielberg, waar dit weekeinde de Grand Prix van Oostenrijk in de Formule 1 wordt verreden. De twee kregen woorden na de race afgelopen zondag in Spanje, toen Leclerc boos was op Sainz. De Spanjaard beschadigde de auto van Leclerc bij een inhaalactie.
Leclerc ging na afloop verhaal halen bij Sainz, die bezig is aan zijn laatste jaar bij Ferrari en nog op zoek is naar een ander team. De Monegask vond dat zijn teamgenoot een onzinnige actie uitvoerde. De Spanjaard meende dat Leclerc te vaak klaagt na races.
"We hebben het uitgepraat" zei Leclerc. "Zoals we altijd doen. Het ziet er voor de buitenwacht altijd heftig uit, maar we kennen elkaar al heel lang en spreken onenigheid na de race altijd uit. Onze relatie is prima." Sainz liet een soortgelijk geluid horen. "We hebben elk jaar wel een paar keer dit soort probleempjes, dus dit zal niet de laatste keer zijn. Maar we komen er altijd wel weer uit samen."
Meer uit Sport
CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.
1 uur geledenCAÏRO (ANP) - Rico Verhoeven legt zich niet neer bij zijn nederlaag tegen Oleksandr Usyk in een gevecht om de wereldtitel van boksbond WBC. "We hebben bezwaar aangetekend bij de Middle East Professional Boxing Commission, waaronder de scheidsrechters vallen", laat manager Karim Erja weten op het vliegveld in Caïro voor de terugvlucht naar Amsterdam.
2 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.
9 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.
10 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
14 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
17 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
18 uur geleden