Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coureurs Fittipaldi en Pourchaire herstellen goed na crash

Coureurs Fittipaldi en Pourchaire herstellen goed na crash

DJEDDA (ANP) - De Braziliaan Enzo Fittipaldi en Théo Pourchaire uit Frankrijk herstellen goed na hun crash van zondag in de Formule 2. Fittipaldi heeft een breuk aan zijn rechterhiel en letsel aan de linkerwenkbrauw overgehouden aan het ongeluk in Saudi-Arabië, Pourchaire kwam er nagenoeg ongeschonden vanaf en mocht zondagavond het ziekenhuis reeds verlaten. Fittipaldi boekt naar eigen zeggen "goede vooruitgang".

Enkele uren voor de start van de Grote Prijs van Saudi-Arabië op het Jeddah Corniche Circuit werd de Formule 2 opgeschrikt door een zware crash. Het ongeval gebeurde bij de start. Fittipaldi reed hard achterop bij Pourchaire, die zijn auto niet aan de praat kreeg en stil bleef staan op de grid.

Volgens de internationale autosportfederatie FIA waren de hulpdiensten snel ter plaatse en waren beiden bij kennis kort na het ongeluk.

De race werd na de crash stilgelegd, maar kreeg wel een herstart na een minuut of veertig. Toen er weer een botsing was en er opnieuw met de rode vlag werd gezwaaid, besloot de wedstrijdleiding de race definitief te staken.

Meer uit Sport

Zverev verslaat Halys en treft De Jong in achtste finale

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.

7 uur geleden
Trotse tennisser De Jong: ik ben er mentaal bij gebleven

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."

7 uur geleden
De Jong na stunt tegen Chatsjanov in vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.

10 uur geleden
Wielrenner Kuss wint koninginnenrit van de Giro d'Italia

PIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.

14 uur geleden
Wielrenner Kooij sprint naar etappezege in Boucles de la Mayenne

CHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.

14 uur geleden
Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

18 uur geleden
Ritwinnaar Valgren verlaat Ronde van Italië kort voor het einde

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.

21 uur geleden