Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coureur Stroll fit genoeg voor eerste raceweekend in Formule 1

Coureur Stroll fit genoeg voor eerste raceweekend in Formule 1

BAHREIN (ANP) - Lance Stroll is fit genoeg om dit weekend mee te kunnen doen aan het eerste raceweekend van het nieuwe Formule 1-seizoen, in Bahrein. De 24-jarige Canadees van Aston Martin raakte in aanloop naar het nieuwe seizoen geblesseerd bij een fietsongeluk. Stroll moest de testdagen, ook in Bahrein, aan zich voorbij laten gaan en het was onzeker of hij de start van het nieuwe seizoen zou meemaken.

"Het was een opmerkelijk ongelukje. Ik viel van mijn fiets toen mijn band in een geultje terechtkwam. Gelukkig viel de schade mee en met een kleine ingreep aan mijn rechterpols is de blessure verholpen", zei Stroll. "Sinds de ingreep heb ik hard gewerkt om er zeker van te zijn dat ik volledig fit ben om te kunnen presteren dit weekend."

Aston Martin had de Braziliaan Felipe Drugovich naar voren geschoven om Stroll te vervangen als hij niet fit genoeg zou zijn. Er gingen aanvankelijk geruchten dat de gestopte Duitser Sebastian Vettel, als invaller, terug zou keren achter het stuur.

Vrijdag staan er in Bahrein twee trainingen op het programma. De race is zondag.

Meer uit Sport

Verhoeven gaat voor grootste stunt van deze eeuw in het boksen

BREDA (ANP) - Met een onorthodoxe strijdwijze gaat Rico Verhoeven op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh voor de grootste stunt van deze eeuw in de bokswereld. De voormalige 'King of Kickboxing' neemt het op tegen de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne. "Twee onbetwiste wereldkampioenen in verschillende disciplines", vertelt de 37-jarige Nederlander. "Het is prachtig dat ik deze kans krijg. Het is de grootste uitdaging in mijn loopbaan."

2 uur geleden
Judoka's beginnen na onrustig jaar met nieuwe energie aan EK

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse judoka's hebben na een jaar van onzekerheid eindelijk weer duidelijkheid. De komst van hoofdcoach Mark van der Ham heeft medaillekandidaten Joanne van Lieshout, Sanne van Dijke en Jur Spijkers nieuwe energie en vertrouwen gegeven voor de EK van donderdag tot en met zondag in het Georgische Tbilisi. "Ik heb voor het eerst sinds de Spelen van Tokio weer iedere dag het gevoel dat ik alles uit mijn lichaam kan halen", aldus de 30-jarige Van Dijke, in 2021 winnares van de tot dusver laatste Nederlandse olympische judomedaille (brons).

4 uur geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP/RTR) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

1 dag geleden
Sinner voert ATP-ranglijst weer aan, Van de Zandschulp 49e

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner voert weer de wereldranglijst aan. De Italiaan nam de leidende positie over van de Spanjaard Carlos Alcaraz, nadat hij zijn rivaal had verslagen in de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo (7-6 (5) 6-3). Botic van de Zandschulp is gestegen naar de 49e plaats.

1 dag geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

1 dag geleden
Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

1 dag geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

1 dag geleden