Costa op eigen verzoek per direct weg bij Atlético Madrid
MADRID (ANP) - Diego Costa is niet langer speler van Atlético Madrid. Het na dit seizoen aflopende contract van de 32-jarige aanvaller is op zijn verzoek, om persoonlijke redenen, per direct ontbonden.
Costa begon in 2006 als 17-jarige bij Atlético. Tussendoor voetbalde de in Brazilië geboren Spanjaard voor vele andere clubs en ook keerde hij geregeld weer terug bij de Madrileense club. Voor het laatst was dat in de zomer van 2017 na een dienstverband bij Chelsea.
Costa speelde 215 officiële wedstrijden voor Atlético. Daarin scoorde hij 83 keer en gaf hij 36 maal een assist. Met Atlético won Costa de landstitel (2014), Spaanse beker (2013), de Europa League (2018) en twee keer de Europese Supercup (2010 en 2018).
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in de Spaanse voetbalcompetitie overgenomen van Real Madrid. Het elftal van trainer Hansi Flick boekte in eigen stadion een overwinning op Athletic Club: 2-0.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met een ruime zege het hoofdtoernooi van de Conference League bereikt. De club was opnieuw veel te sterk voor FC Sion (5-3), na de zege van vorige week in Zwitserland (2-4).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax staat in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club won ook de thuiswedstrijd tegen FC Sion (5-3), na een zege vorige week in Zwitserland (2-4).
4 uur geledenBAKOE (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Enschedeërs wonnen in de play-offs in Azerbeidzjan na verlenging met 4-1 van FK Qarabağ. FC Twente had de thuiswedstrijd vorige week met 1-0 verloren.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Tino Jukić aan de selectie toegevoegd. De 24-jarige Kroatische centrale verdediger komt over van NK Lokomotiva, dat in Kroatië op het hoogste niveau speelt.
6 uur geledenMONACO (ANP) - Feyenoord speelt in de competitiefase van de Champions League thuis tegen Inter, Como, FC Porto en Leipzig. De Rotterdammers gaan op bezoek bij FC Barcelona, Betis Sevilla, Galatasaray en Viking. Dat heeft de loting in Monaco uitgewezen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint met Tolu Arokodare aan de thuiswedstrijd tegen FC Sion om een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De spits krijgt de voorkeur boven Marcos Leonardo, die op de bank zit als het duel om 20.00 uur begint.
7 uur geleden