Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cosmeticamaker Estée Lauder verkoopt meer make-up

Cosmeticamaker Estée Lauder verkoopt meer make-up

NEW YORK (ANP/RTR) - Cosmeticamaker Estée Lauder heeft de afgelopen periode een stuk meer make-up verkocht. Consumenten gaven wereldwijd weer meer geld uit aan onder meer foundation en lippenstift omdat ze vaker naar feesten en bijeenkomsten gingen. De vraag naar geurtjes en huid- en haarverzorgingsproducten van Estée Lauder is al groter dan voor de pandemie.

De verkoop van make-up blijft nog wel achter bij het niveau van 2019. Estée Lauder voelt de impact van de pandemie nog steeds doordat winkels in sommige landen de afgelopen periode gesloten moesten blijven vanwege lockdownmaatregelen om coronabesmettingen te voorkomen. Ook had het bedrijf door het virus af en toe te maken met personeelstekorten.

Desondanks waren de resultaten beter dan waar analisten in doorsnee op hadden gerekend. Estée Lauder heeft zijn verwachtingen voor zijn hele boekjaar verhoogd.

In het tweede kwartaal van zijn gebroken boekjaar, dat tot 31 december liep, boekte de cosmeticamaker een omzet van 5,5 miljard dollar. Dat is 14 procent meer dan in dezelfde periode een jaar eerder. De nettowinst steeg op jaarbasis met 12 procent naar ruim 1 miljard dollar. Estée Lauder verdient veruit het meeste geld met crèmes en andere huidverzorgingsproducten.

Meer uit Financieel

Spirit Airlines heft zichzelf op na uitblijven staatssteun VS

DANIA BEACH (ANP) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines staakt per direct alle activiteiten. De budgetvlieger kwam in financiële problemen toen de Iranoorlog een sterke stijging van de brandstofkosten veroorzaakte. Gesprekken met de Amerikaanse regering over noodsteun liepen op niets uit.

3 uur geleden
Nuenense vleesverwerker vraagt faillissement aan na ingreep NVWA

NUENEN (ANP) - Vleesverwerker Esro Vlees uit Nuenen heeft faillissement aangevraagd na een ingreep van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA). De toezichthouder verdenkt het bedrijf ervan onveilig vlees te verhandelen en heeft de vergunning ingetrokken. De directie van Esro Vlees stelt dat dit "onvermijdelijk" heeft geleid tot het faillissement.

3 uur geleden
Bloomberg: geen akkoord Spirit Airlines en Amerikaanse regering

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De gesprekken tussen de Amerikaanse regering en luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines zijn beëindigd zonder een akkoord om de in moeilijkheden verkerende luchtvaartmaatschappij te redden. Dat melden bronnen die op de hoogte zijn van de gesprekken aan persbureau Bloomberg.

5 uur geleden
Nederlander voorzichtig met boeken zomervakantie, maar gaat wel

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders blijven voorzichtig met het boeken van hun zomervakantie. Reisbranchevereniging ANVR ziet dat mensen wel op vakantie willen, maar door wat onrust rondom vliegen meer voor zekerheid gaan.

5 uur geleden
Wall Street sluit gemengd na vredesvoorstel Iran en reactie Trump

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met een gemengd beeld gesloten. Beleggers hielden onder meer de ontwikkelingen rond de oorlog in het Midden-Oosten in de gaten en hoopten op een akkoord om het conflict te beëindigen. De olieprijzen gingen verder omlaag.

14 uur geleden
WSJ: luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt sluiting voor

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse luchtvaartmaatschappij Spirit Airlines bereidt zich voor om de activiteiten te staken. Dat melden ingewijden aan The Wall Street Journal.

15 uur geleden
Europarlementariër vindt VS onbetrouwbaar na verhogen heffing

BRUSSEL (ANP/RTR) - De aankondiging van de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag om de importheffing op auto's en vrachtwagens uit de Europese Unie te verhogen naar 25 procent, laat zien dat de Verenigde Staten een onbetrouwbare handelspartner zijn. Dat heeft de voorzitter van de handelscommissie van het Europees Parlement, Bernd Lange, gezegd.

16 uur geleden