Coronazorgen bij Juventus en Torino
TURIJN (ANP) - De duels van Juventus en Torino, dinsdagavond in de Serie A, worden mogelijk uitgesteld. Bij titelverdediger Juventus, dat Spezia ontvangt, is een staflid positief getest op het coronavirus. Stadgenoot Torino kon afgelopen weekeinde al niet in actie komen na een corona-uitbraak, maar ook de uitwedstrijd tegen Lazio is hoogst onzeker.
"De club staat in contact met de gezondheidsautoriteiten over hoe de protocollen toe te passen zodat training en wedstrijden kunnen doorgaan", meldt Juventus. Bij Torino is het vrijwel uitgesloten dat er dinsdag wordt gevoetbald. De selectie zou tot middernacht in quarantaine moeten blijven. Het duel met Sassuolo van afgelopen weekeinde werd al verplaatst naar 17 maart.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
39 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
40 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
41 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
2 uur geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
4 uur geleden