Coronazorgen bedreigen tennistoernooi Madrid
MADRID (ANP) - Het is hoogst onzeker of tennisster Kiki Bertens volgende maand haar titel kan gaan verdedigen in Madrid. De organisatie van het gecombineerde graveltoernooi voor mannen en vrouwen heeft van het Spaanse ministerie van Volksgezondheid het advies gekregen om het evenement voor dit jaar te schrappen. De ATP- en WTA-toernooien in Madrid zouden eigenlijk in mei worden gehouden, maar ze zijn als gevolg van de coronacrisis verplaatst naar 12 tot en met 20 september.
In Madrid neemt het aantal besmettingen met het coronavirus sinds een paar dagen weer flink toe. De organisatie van het tennisevenement op La Caja Magica, het sportcomplex in Madrid, maakt zich zorgen. De overheid adviseert om het toernooi te cancelen, maar de organisatie wil de situatie nog even aankijken.
Bertens was vorig jaar de beste op het gravel in Madrid. De Westlandse boekte in de Spaanse hoofdstad de grootste toernooizege uit haar carrière. Ze steeg daardoor toen naar de vierde plaats op de wereldranglijst. Bertens twijfelt over het programma voor de komende weken. Eind augustus beginnen in New York de US Open.
Meer uit Sport
POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
9 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
18 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 dag geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
2 dagen geleden