Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coronavirus treft ook toernooi waterpoloërs en zwemevenementen

Coronavirus treft ook toernooi waterpoloërs en zwemevenementen

NIEUWEGEIN (ANP) - Het olympisch kwalificatietoernooi van de waterpoloërs in Rotterdam is uitgesteld wegens het coronavirus. Het OKT zou plaatsvinden van 22 tot en met 29 maart, maar wordt ruim twee maanden naar achteren geschoven: van 31 mei tot en met 7 juni. Zwemcentrum Rotterdam blijft de locatie.

Eerder werd het OKT van de waterpolovrouwen al verplaatst: van 8 tot en met 15 maart naar 17 tot en met 24 mei. Dat toernooi zou oorspronkelijk in het Italiaanse Triëst worden gespeeld. De internationale zwembond FINA maakt halverwege april bekend waar dit toernooi gaat plaatsvinden.

De Swim Cup van 9 tot en met 12 april voor de zwemmers in Eindhoven, die ook dient als olympisch kwalificatiemoment, is eveneens van de kalender gehaald. Hetzelfde geldt voor de Swim Cup in Den Haag (3 tot en met 5 april) en een aantal duels in de World League van de waterpolosters.

Meer uit Sport

Politie Curaçao doorzoekt huis van honkbalinternational Schoop

WILLEMSTAD (ANP) - De politie van Curaçao heeft donderdag het huis van de bekende Nederlandse honkbalinternational Jonathan Schoop (34) doorzocht. De huiszoeking maakt deel uit van een grote politieactie die in de nacht van woensdag op donderdag begon. Daarbij zijn ook een broodjeszaak en andere huizen doorzocht. Schoop zou op de lijst staan van internationals die in maart met het Koninkrijksteam aantreden bij de World Baseball Classic (WBC). De selectie wordt volgende week bekendgemaakt.

3 uur geleden
Sabalenka woest om verlies punt na 'hinderlijk kreunen'

MELBOURNE (ANP/RTR) - Het verlies van een punt om 'hinderlijk kreunen' motiveerde Aryna Sabalenka in de halve finale van de Australian Open tegen Elina Svitolina. Dat zei de nummer 1 van de wereld in de persconferentie na haar duidelijke zege in twee sets (6-2 6-3).

6 uur geleden
Rybakina ten koste van Pegula naar eindstrijd Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina neemt het zaterdag in de finale van de Australian Open op tegen Aryna Sabalenka. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan rekende in de halve finale af met de 31-jarige Amerikaanse Jessica Pegula: 6-3 7-6 (7). Rybakina is de huidige nummer 5 van de wereld.

8 uur geleden
Serena Williams wakkert geruchten over rentree aan

NEW YORK (ANP/AFP) - Serena Williams heeft de speculaties over een mogelijke terugkeer naar de tenniswereld weer aangewakkerd. De 23-voudig grandslamwinnares gaf een dubbelzinnig antwoord in het Amerikaanse televisieprogramma Today. "Ik weet het niet. Ik zie wel wat er op mijn pad komt. Het is geen ja of nee", luidde haar antwoord op de vraag naar een mogelijke comeback.

9 uur geleden
Sabalenka voor vierde jaar op rij naar finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de vierde keer op rij de finale bereikt van de Australian Open. De nummer 1 van de plaatsingslijst uit Belarus won in de halve finale afgetekend in twee sets van de Oekraïense Elina Svitolina: 6-2 6-3. De partij in de Rod Laver Arena duurde niet langer dan 1 uur en 16 minuten.

11 uur geleden
Australian Open werkt aan privacy na klachten toptennissters

MELBOURNE (ANP/AFP) - De Australian Open heeft aanpassingen toegezegd om de privacy van de tennissers beter te bewaken. Dat zei toernooidirecteur Craig Tiley in reactie op de klachten van een aantal toptennissters over de camera's die overal alles vastleggen. "We willen naar de spelers luisteren, echt begrijpen wat hun behoeften en wensen zijn. Welke aanpassingen we ook moeten maken, die zullen we maken", zei hij op Tennis Channel.

12 uur geleden
Schaker Van Foreest houdt zicht op eerste plek in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft op het Tata Steel Chess Tournament remise gespeeld tegen de Oezbeek Javokhir Sindarov. Hij blijft door dat resultaat gedeeld tweede, samen met Sindarov en de Duitser Matthias Bluebaum, die woensdag van Anish Giri won.

1 dag geleden