Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coronavirus blijft Anderlecht achtervolgen

Coronavirus blijft Anderlecht achtervolgen

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het coronavirus blijft de Belgische voetbalclub Anderlecht achtervolgen. De directie meldde zondag dat international Yari Verschaeren een positieve test heeft afgelegd. "Hij voelt zich goed en is thuis in quarantaine gegaan", liet Anderlecht weten.

Verschaeren onderging zaterdag met zijn ploeggenoten en de stafleden van Anderlecht een coronatest. Daarna speelde de 19-jarige middenvelder de hele uitwedstrijd mee tegen Waasland-Beveren (2-4). Hij bracht de derde treffer van zijn team op zijn naam.

Volgens de Belgische Pro League heeft de besmetting bij Verschaeren geen gezondheidsrisico's voor de spelers van Waasland-Beveren opgeleverd. In het persbericht verwijst de leiding van de Pro League onder meer naar een wetenschappelijk onderzoek van de Nederlandse voetbalbond (KNVB), met als conclusie dat besmettingen tijdens de wedstrijd zo goed als onmogelijk zijn.

Quarantaine

Afgelopen dinsdag maakte Anderlecht bekend dat drie spelers en twee leden uit de technische staf het longvirus hadden opgelopen. Zij gingen een week in quarantaine. Eerder testte ook al de Nederlandse middenvelder Michel Vlap positief op Covid-19.

Volgens de Pro League was er bij Anderlecht sprake van een 'superverspreider' binnen de selectie en staf. Daardoor werd de geplande test van maandag 21 september vervroegd uitgevoerd op zaterdag. Een dag later bleek Verschaeren positief.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

16 minuten geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

39 minuten geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

3 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

4 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

5 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

6 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

7 uur geleden