Coronashoppers stuwen resultaten PayPal
SAN JOSE (ANP) - Betalingsbedrijf PayPal heeft wederom een goed kwartaal achter de rug omdat mensen vanwege de coronapandemie veel meer online shopten. Dat leverde PayPal veel extra betalingen op.
De omzet dikte met 25 procent aan tot 5,5 miljard dollar. Onder de streep bleef 1 miljard dollar over, waar een jaar eerder nog 462 miljoen dollar winst in de boeken ging.
PayPal meldt verder dat alle betalingen via het bedrijf goed waren voor 247 miljard dollar. Dat is 38 procent meer dan een jaar eerder. Verder werden er per saldo meer dan 15 miljoen nieuwe accounts geopend.
Dat laatste is wel minder dan analisten in doorsnee hadden voorzien. Ook heeft de onderneming zijn financiële verwachtingen voor het hele jaar iets getemperd. Beleggers lijken daarom niet tevreden. In de zogeheten nabeurshandel op de beurs in New York ging het aandeel flink omlaag.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - De nieuwe regels rond netcongestie hebben gemeenten er mogelijk toe aangezet versneld nieuwbouwprojecten te vergunnen. Het aantal vergunningen lag in het tweede kwartaal van dit jaar ongebruikelijk hoog. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van voorlopige cijfers.
32 minuten geledenBLOEMENDAAL AAN ZEE (ANP) - De regen van de afgelopen dagen deert strandtenteigenaren niet, zij kijken nu al terug op een lange zomer met veel mooie dagen. Het was druk op het strand en dat heeft de omzet doen stijgen. Vooral het feit dat het een lange periode achter elkaar goed weer was, is gunstig voor de horeca aan de kust. Bovendien zijn de weersvoorspellingen voor de nazomer gunstig.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Beleggers reageerden mogelijk nog nooit zo heftig op cijfers van AEX-fondsen als in het huidige resultatenseizoen. Beursexperts spreken van een uitzonderlijke situatie en komen met uiteenlopende verklaringen voor de enorme koersuitslagen bij een belangrijk deel van de hoofdfondsen in Amsterdam.
1 uur geledenHONGKONG (ANP) - Het Hongkongse conglomeraat CK Hutchison is een zaak gestart tegen Panama om het intrekken van de concessies van het bedrijf om twee havens bij het Panamakanaal te exploiteren.
3 uur geledenAPELDOORN (ANP) - In de eerste zes maanden van dit jaar zijn 4,6 procent meer hypotheken afgesloten dan in dezelfde periode een jaar eerder, meldt het Kadaster. Van januari tot en met juni zijn bijna 217.000 nieuwe hypotheken afgesloten, tegenover ruim 207.000 een jaar eerder.
5 uur geledenAPELDOORN (ANP) - In de eerste zes maanden van dit jaar zijn 4,6 procent meer hypotheken afgesloten dan in dezelfde periode een jaar eerder, meldt het Kadaster. Van januari tot en met juni zijn bijna 217.000 nieuwe hypotheken afgesloten, tegenover ruim 207.000 een jaar eerder.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag met bescheiden winsten gesloten. Farmaceut Moderna verdubbelde ruimschoots in waarde na de bekendmaking van positieve onderzoeksresultaten rondom een mogelijk nieuw vaccin tegen huidkanker. Beleggers verwerkten verder een aankondiging van het Amerikaanse ministerie van Financiën die de rentes op langlopende staatsobligaties omlaagbracht.
8 uur geleden