Coronagevallen Vitesse na quarantaineperiode weer in Nederland
ARNHEM (ANP) - De spelers en andere medewerkers van Vitesse die na een coronabesmetting - wegens een verplichte quarantaine - in Portugal waren achtergebleven, zijn weer terug in Nederland. De Arnhemse club onderbrak vorige week donderdag het trainingskamp in Alcantarilha wegens een aantal positieve uitslagen.
"De enkele Vitessenaren die in Portugal achtergebleven waren, zijn inmiddels - conform de quarantainerichtlijnen - weer teruggevlogen naar Nederland", meldt Vitesse in een korte update.
Ajax kreeg vorige week veel kritiek omdat een aantal besmette personen met een privéjet naar Nederland werden gevlogen. "Overal geldt dat iedereen zich gewoon aan de regels moet houden die een land stelt", zei minster Hugo de Jonge over het voorval. "Sporters zijn niet uitgezonderd van wet- en regelgeving, ze staan niet boven de wet."
Vitesse treedt zaterdag aan tegen Feyenoord. De wedstrijd in Rotterdam begint om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
14 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
17 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
20 uur geleden