Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coronabonus voor Duitse werknemers belastingvrij tot 1500 euro

Coronabonus voor Duitse werknemers belastingvrij tot 1500 euro

BERLIJN (ANP) - Duitse werknemers die van hun werkgever een premie krijgen voor hun inzet in de coronacrisis, hoeven over een bonus tot 1500 euro geen belasting te betalen. Cijfers zeggen meer dan woorden, aldus het ministerie van Financiën over dit fiscale voordeel "voor iedereen die nu iets bijzonders doet".

Veel werknemers zijn nu belangrijke hulpverleners in de nood, vindt de overheid. De coronabonus kan tussen 1 maart en 31 december worden uitgekeerd, naast het normale loon, melden Duitse media.

Vriendelijke woorden aan de kassa en bijval voor medisch personeel zijn "een mooie manier om onze verbondenheid in moelijke tijden uit te drukken", aldus minister Olaf Scholz. "Maar wij willen meer doen om hen gepast te waarderen."

Meer uit Buitenland

Louvre-museum Parijs dicht na roof

PARIJS (ANP/AFP) - Het wereldberoemde Louvre-museum in Parijs blijft zondag gesloten na een roof. Volgens de Franse minister van Cultuur vond de diefstal plaats toen het museum opende en loopt er nu een onderzoek. Meerdere dieven zouden stukken hebben gestolen uit de juwelencollectie van keizer Napoleon en diens vrouw, meldt Le Parisien. Een persoon zou zijn gearresteerd.

32 minuten geleden
Hotelgasten laten zich niet afschrikken door krokodil in zwembad

PORT DOUGLAS (ANP/AFP) - Een jonge krokodil heeft korte tijd in een zwembad van een vijfsterrenhotel in het Australische Port Douglas gelogeerd. Hotelgasten waren aan het zonnen naast het zwembad, zo is te zien op een TikTok-video van een van de gasten.

41 minuten geleden
Politie België waarschuwt voor ontsnapte verkrachter

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische politie waarschuwt voor een gevaarlijke ontsnapte verkrachter en vraagt de bevolking om tips. De man is op de lijst van meest gezochte voortvluchtige criminelen gezet, meldt de Vlaamse zender VRT.

47 minuten geleden
Media: Israël voert luchtaanvallen uit op Gaza

JERUZALEM (ANP/RTR/DPA) - Israël heeft, ondanks een bestand, luchtaanvallen uitgevoerd op de Palestijnse Gazastrook. Dat meldt de Israëlische zender Channel 12. De aanvallen volgen op berichten dat een voertuig van het Israëlische leger bij Rafah in het zuiden van de Gazastrook zou zijn beschoten. De luchtaanvallen waren op dat gebied gericht.

1 uur geleden
Hamas verwerpt Amerikaanse aantijging over schending bestand

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Palestijnse beweging Hamas verwerpt de aantijging dat de groep op het punt staat het bestand met Israël over Gaza te schenden. Volgens Hamas zijn de beschuldigingen, die worden gemeld door het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken, onjuist.

2 uur geleden
Tropische storm Fengshen doodt gezin van vijf in Filipijnen

PITOGO (ANP/AFP) - De tropische storm Fengshen heeft op het eiland Luzon in de Filipijnen een gezin van vijf personen om het leven gebracht.

2 uur geleden
7 miljoen deelnemers No Kings-protesten

WASHINGTON (ANP/AFP) - Ongeveer 7 miljoen mensen hebben zaterdag in de Verenigde Staten deelgenomen aan de No Kings-demonstraties tegen de regering-Trump. Dat lieten de organisatoren weten.

8 uur geleden