Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Corendon stelt Turkije-vakanties verder uit

Corendon stelt Turkije-vakanties verder uit

AMSTERDAM (ANP) - Corendon voert zeker tot 12 augustus geen vakanties naar Turkije uit, meldt de reisorganisatie. Per week bekijkt het bedrijf of er weer op Turkije kan worden gevlogen. Dat zal niet zijn voordat het reisadvies is aangepast van 'oranje' naar 'geel'.

Aanvankelijk zou Corendon al op 10 juli met vakanties naar Turkije beginnen. Minister-president Mark Rutte noemde dat "onverstandig en onverantwoord". Het 'oranje' reisadvies van het ministerie van Buitenlandse Zaken houdt in dat vakantiereizen worden afgeraden. Vanwege de corona-uitbraak is verreweg het grootste deel van de wereldkaart momenteel oranjegekleurd.

Corendon voerde eerder deze maand gesprekken met de regering over de situatie, onder anderen met minister Cora van Nieuwenhuizen (Infrastructuur en Waterstaat). De reisorganisatie laat weten nog steeds met de overheid in overleg te zijn, maar wil over de inhoud van de gesprekken niets zeggen.

Meer uit Financieel

VS kondigen historische invoerheffingen op Canadese producten aan

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten gaan een invoerheffing van 50 procent opleggen op verschillende Canadese producten. Dat meldt het Witte Huis maandag.

1 uur geleden
KVK: bijna helft ondernemers ervaart amper gevolgen van oorlog

DEN HAAG (ANP) - Veel Nederlandse ondernemers ervaren geen of nauwelijks gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten en de geopolitieke spanningen en handelsmaatregelen als gevolg. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK) op basis van onderzoek onder 530 ondernemers. Bijna de helft van hen laat weten dat de internationale ontwikkelingen weinig invloed hebben op hun bedrijf.

4 uur geleden
KVK: bijna helft ondernemers ervaart amper gevolgen van oorlog

DEN HAAG (ANP) - Veel Nederlandse ondernemers ervaren geen of nauwelijks gevolgen van de oorlog in het Midden-Oosten en de geopolitieke spanningen en handelsmaatregelen als gevolg. Dat meldt de Kamer van Koophandel (KVK) op basis van onderzoek onder 530 ondernemers. Bijna de helft van hen laat weten dat de internationale ontwikkelingen weinig invloed hebben op hun bedrijf.

4 uur geleden
VS kondigen historische invoerheffingen op Canadese producten aan

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - De Verenigde Staten gaan een invoerheffing van 50 procent opleggen op verschillende Canadese producten. Dat meldt het Witte Huis maandag.

6 uur geleden
Wall Street lager door zorgen over conflict en bedrijfsresultaten

NEW YORK (ANP) - De beurzen in New York stonden maandag onder druk door zorgen over een verdere escalatie van het conflict in het Midden-Oosten. Daarbij deden beleggers het voorzichtig aan in aanloop naar een reeks bedrijfsresultaten van technologiebedrijven later deze week. De koersen gingen over een breed front omlaag, terwijl de olieprijzen opliepen.

7 uur geleden
AliExpress gaat in beroep tegen EU-boete van 550 miljoen euro

HANGZHOU (ANP/RTR) - AliExpress, onderdeel van het Chinese Alibaba, gaat in beroep tegen de boete van 550 miljoen euro die de Europese Commissie maandag heeft opgelegd. "Wij zijn verrast door het besluit van de EU en de onevenredige boete, en wij zijn het er niet mee eens", meldt de Chinese webwinkel.

8 uur geleden
Rechter schort overname Warner Bros. door Paramount tijdelijk op

SACRAMENTO (ANP/RTR) - Twaalf Amerikaanse staten hebben maandag bij de rechter een tijdelijke opschorting van de miljardenovername van Warner Bros. Discovery door Paramount afgedwongen. De staten voerden aan dat het laten doorgaan van het samengaan van de twee grote Amerikaanse entertainmentconcerns de concurrentie onherstelbaar zou schaden.

9 uur geleden