Corendon sponsor schaatsploeg Verweij en Leerdam
ZANDVOORT (ANP) - Corendon keert na vijf jaar afwezigheid terug in het schaatsen. De reisorganisatie wordt samen met Worldstream sponsor van de ploeg van Koen Verweij en Jutta Leerdam. Dat maakte Corendon woensdag bekend tijdens de presentatie van het team in Zandvoort.
"Het oer-Hollandse merk Corendon past perfect bij de oer-Hollandse schaatssport", zegt Atilay Uslu, oprichter en eigenaar van Corendon. "We hebben uiteraard hoge verwachtingen van Jutta Leerdam. We hopen dat zij tijdens de wereldbekerwedstrijden en de Olympische Spelen haar dromen zal gaan waarmaken. We zullen er alles aan doen om haar daarin te ondersteunen."
Verweij kwam eerder al voor Corendon uit. In de zomer van 2014 kwam de nu 31-jarige Alkmaarder over van TVM. "Ik heb al eerder de ervaring gehad om Corendon als sponsor te hebben en heb toen een onwijs mooi seizoen gehad", zei Verweij tijdens de ploegpresentatie. "Het is extra mooi dat we de volgende stap kunnen maken en met nog een partner naar een nog hoger niveau kunnen bouwen."
Meer uit Sport
SEPANG (ANP) - De Zwitserse Moto3-coureur Noah Dettwiler vecht in een ziekenhuis in Kuala Lumpur voor zijn leven na een zware crash zondag in de Grote Prijs van Maleisië. Artsen hebben de afgelopen uren verschillende operaties uitgevoerd en gezegd dat de 20-jarige coureur nog in kritieke toestand verkeert.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull neemt pas aan het einde van het seizoen een besluit over wie in 2026 de tweede rijder is naast Max Verstappen. Topadviseur Helmut Marko en teambaas Laurent Mekies zeiden na de Grote Prijs van Mexico dat het team geen haast heeft en rond de laatste race in Abu Dhabi de definitieve keuze maakt. "We hebben het besluit uitgesteld, omdat we ons volledig willen richten op het kampioenschap", zei Marko tegen platform motorsport.com.
16 uur geledenMONACO (ANP) - Atlete Sifan Hassan is opnieuw een van de vijf genomineerden om te worden verkozen tot beste atlete van de wereld in de categorie wegatleten. Dat maakte de internationale atletiekfederatie World Athletics bekend. Vorig jaar won Hassan de eretitel voor het eerst.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull neemt pas aan het einde van het seizoen een besluit over wie in 2026 de tweede rijder is naast Max Verstappen. Topadviseur Helmut Marko en teambaas Laurent Mekies zeiden na de Grote Prijs van Mexico dat het team geen haast heeft en rond de laatste race in Abu Dhabi de definitieve keuze maakt. "We hebben het besluit uitgesteld, omdat we ons volledig willen richten op het kampioenschap", zei Marko tegen platform motorsport.com.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Lando Norris blijft ontspannen en gefocust op zichzelf, ook nu hij de leiding in het kampioenschap heeft overgenomen van zijn teamgenoot Oscar Piastri. Dat heeft de Britse McLaren-coureur gezegd na zijn zege in de Grote Prijs van Mexico waardoor hij 1 punt meer heeft dan de Australiër. Piastri verspeelde in de afgelopen races een ruime voorsprong.
21 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Lando Norris heeft de titelstrijd in de Formule 1 een nieuwe wending gegeven. De Brit van McLaren nam door een imponerende zege in de Grote Prijs van Mexico de leiding in het kampioenschap over van zijn teamgenoot Oscar Piastri, die als vijfde finishte.
1 dag geledenSANTIAGO (ANP) - De Nederlandse equipe op de WK baanwielrennen heeft de titelstrijd in Chili afgesloten met negen gouden medailles, twee zilveren en twee bronzen. Geen land kwam in de buurt op de piste van Santiago. Grootverdiener was Harrie Lavreysen die zondag op de sprint zijn vierde wereldtitel veroverde. Hetty van de Wouw kon op de keirin geen gevolg geven aan haar drie titels.
1 dag geleden