Corendon sponsor schaatsploeg Verweij en Leerdam
ZANDVOORT (ANP) - Corendon keert na vijf jaar afwezigheid terug in het schaatsen. De reisorganisatie wordt samen met Worldstream sponsor van de ploeg van Koen Verweij en Jutta Leerdam. Dat maakte Corendon woensdag bekend tijdens de presentatie van het team in Zandvoort.
"Het oer-Hollandse merk Corendon past perfect bij de oer-Hollandse schaatssport", zegt Atilay Uslu, oprichter en eigenaar van Corendon. "We hebben uiteraard hoge verwachtingen van Jutta Leerdam. We hopen dat zij tijdens de wereldbekerwedstrijden en de Olympische Spelen haar dromen zal gaan waarmaken. We zullen er alles aan doen om haar daarin te ondersteunen."
Verweij kwam eerder al voor Corendon uit. In de zomer van 2014 kwam de nu 31-jarige Alkmaarder over van TVM. "Ik heb al eerder de ervaring gehad om Corendon als sponsor te hebben en heb toen een onwijs mooi seizoen gehad", zei Verweij tijdens de ploegpresentatie. "Het is extra mooi dat we de volgende stap kunnen maken en met nog een partner naar een nog hoger niveau kunnen bouwen."
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van de US Open. De Spaanse titelverdediger was in drie sets te sterk voor de Amerikaan Tommy Paul: 6-4 6-3 6-4.
6 uur geledenMONZA (ANP/RTR) - Lewis Hamilton pleit voor schriftelijke gedragsregels bij Ferrari na de aanrijding met teamgenoot Charles Leclerc aan het begin van de Grote Prijs van Italië. Dat zei de zevenvoudig Britse wereldkampioen in de Formule 1 tegen de media na zijn zesde plaats in Monza. "Toen ik bij Mercedes zat, hadden we gedragsregels opgeschreven. En daardoor ging het nooit echt mis", zei Hamilton.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - De volleybalsters van Turkije hebben de Europese titel geprolongeerd. In Istanbul versloeg de titelverdediger in de finale regerend olympisch en wereldkampioen Italië in vijf sets: 3-2 (16-25 25-22 12-25 25-21 15-10).
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als eerste geplaatste tennisster uit Belarus rekende in twee sets in New York af met de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-4 6-3.
10 uur geledenMONZA (ANP) - Kimi Antonelli kon het kort na zijn zege nog niet geloven dat hij de Grote Prijs van Italië in de Formule 1 op zijn naam had geschreven. De 20-jarige Italiaan was in Monza met zijn Mercedes sneller dan teamgenoot George Russell uit Groot-Brittannië en Max Verstappen in de Red Bull. "Ik had nooit kunnen bedenken dat ik hier zou staan", zei Antonelli, die aanvankelijk van de negentiende positie was gestart.
11 uur geledenMONZA (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn derde plaats in de Grote Prijs van Monza. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kon zijn zege van afgelopen jaar geen vervolg geven, omdat de Mercedessen van Kim Antonelli en George Russell te snel waren. "Ik ben blij met de derde plaats en dat ik het podium gehaald heb", zei de coureur die als vijfde was gestart. Antonelli pakte de zege.
11 uur geledenCÓRDOBA (ANP) - Wout van Aert heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Vuelta. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na 110,2 kilometer tussen Palma del Río en Córdoba de beste van een kopgroep van vijf renners.
11 uur geleden