Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coolen als trainer Feyenoord Onder 21 terug in Nederland

Coolen als trainer Feyenoord Onder 21 terug in Nederland

ROTTERDAM (ANP) - Voetbaltrainer Rini Coolen gaat weer in Nederland aan de slag. De 53-jarige Arnhemmer neemt Feyenoord Onder 21 onder zijn hoede. Coolen ondertekende een contract voor twee jaar bij de Rotterdamse club.

Feyenoord gaat meedoen aan de nieuwe beloftencompetitie die in het najaar van start gaat. De competitie voor spelers onder 21 jaar wordt onderdeel van de voetbalpiramide. Feyenoord hoopt op termijn zo alsnog, net als Ajax, PSV, AZ en FC Utrecht, met het tweede elftal te kunnen meedoen aan de Keuken Kampioen Divisie.

"Met Rini halen we een zeer gelouterde trainer in huis, die veel ervaring heeft met zowel de jeugd als de wat oudere spelers", zegt technisch directeur Frank Arnesen. "Daardoor is hij de perfecte kandidaat voor het beloftenelftal in de Onder 21-competitie: hij moet de brug tussen Feyenoord Academy en Feyenoord 1 nog steviger gaan maken. In Onder 21 moeten onze toekomstige topvoetballers worden klaargestoomd voor het echte werk."

Coolen werkte de afgelopen jaren bij de Noorse topclub Rosenborg BK als hoofd van de jeugdopleiding. Hij was in 2018 ook nog even interim-trainer. Coolen leidde Rosenborg naar de 'dubbel' in Noorwegen. De oud-profvoetballer werkte ook in Australië, op Aruba en in de Verenigde Arabische Emiraten. In Nederland was hij trainer bij onder meer FC Twente, AGOVV en RBC Roosendaal.

Meer uit Voetbal

'Alles ging erin' bij vier treffers Sørloth voor Atlético

MADRID (ANP/AFP) - "Ik had gewoon zo'n dag", zei voormalig FC Groningen-spits Alexander Sørloth na zijn vier treffers voor Atlético Madrid tegen Real Sociedad (4-0). Zijn hattrick in de eerste elf minuten betekende de snelste ooit in La Liga. "De bal leek automatisch op mijn voet te vallen, alles ging erin", reageerde de Noor bij sportzender DAZN.

1 uur geleden
Union Sint-Gillis verslaat Anderlecht en blijft koploper

BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.

11 uur geleden
Sørloth leidt Atlético met vier treffers naar zege op Sociedad

MADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.

11 uur geleden
Sparta wint bij Almere City en strijdt om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.

11 uur geleden
Hamburger SV keert na zeven jaar terug in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.

11 uur geleden
Fortuna-Sittard wint van NAC Breda en houdt kans op play-offs

SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.

13 uur geleden
Kampioen Bayern wint laatste thuisduel met clubicoon Müller

MÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.

13 uur geleden