Contract voor aanvaller De Rooij bij PEC Zwolle
ZWOLLE (ANP) - Kaj de Rooij voetbalt ook komend seizoen voor PEC Zwolle. De eredivisionist heeft de 23-jarige vleugelaanvaller voor een jaar vastgelegd met een optie voor nog een jaar. De Rooij kwam het afgelopen halfjaar al uit voor PEC, maar deed dat nog op amateurbasis.
De Rooij speelde eerder voor FC Eindhoven en NAC Breda, waar zijn contract in de zomer van 2023 niet werd verlengd. Na een langdurige blessure trainde hij aan het einde van dat jaar mee met de Zwollenaren, waarna hij in februari als amateur debuteerde. De Rooij kwam tot vijf eredivisieduels voor de ploeg die als twaalfde eindigde.
"Kaj is vorig jaar na een periode van lang blessureleed bij ons fit geworden", zegt technisch directeur Gerry Hamstra op de website van de club. "Hij heeft laten zien over speciale kwaliteiten te beschikken. Wij zien in hem een aanvaller die met individuele acties voor gevaar kan zorgen."
De Rooij is verheugd over zijn contract: "De kennismaking is van beide kanten goed bevallen. Ik ben van ver gekomen, maar heb nu echt zin om te laten zien wat ik kan."
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
7 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
9 uur geleden