Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Contract voor aanvaller De Rooij bij PEC Zwolle

Contract voor aanvaller De Rooij bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Kaj de Rooij voetbalt ook komend seizoen voor PEC Zwolle. De eredivisionist heeft de 23-jarige vleugelaanvaller voor een jaar vastgelegd met een optie voor nog een jaar. De Rooij kwam het afgelopen halfjaar al uit voor PEC, maar deed dat nog op amateurbasis.

De Rooij speelde eerder voor FC Eindhoven en NAC Breda, waar zijn contract in de zomer van 2023 niet werd verlengd. Na een langdurige blessure trainde hij aan het einde van dat jaar mee met de Zwollenaren, waarna hij in februari als amateur debuteerde. De Rooij kwam tot vijf eredivisieduels voor de ploeg die als twaalfde eindigde.

"Kaj is vorig jaar na een periode van lang blessureleed bij ons fit geworden", zegt technisch directeur Gerry Hamstra op de website van de club. "Hij heeft laten zien over speciale kwaliteiten te beschikken. Wij zien in hem een aanvaller die met individuele acties voor gevaar kan zorgen."

De Rooij is verheugd over zijn contract: "De kennismaking is van beide kanten goed bevallen. Ik ben van ver gekomen, maar heb nu echt zin om te laten zien wat ik kan."

Meer uit Voetbal

PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

16 minuten geleden
Van Persie ziet Feyenoord karakter tonen tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."

1 uur geleden
Wellenreuther: Feyenoord heeft karakter getoond

UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.

1 uur geleden
Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

1 uur geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 uur geleden
Linksback Wijndal bij Ajax in de basis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.

2 uur geleden
Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

3 uur geleden