Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Contract voor aanvaller De Rooij bij PEC Zwolle

Contract voor aanvaller De Rooij bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Kaj de Rooij voetbalt ook komend seizoen voor PEC Zwolle. De eredivisionist heeft de 23-jarige vleugelaanvaller voor een jaar vastgelegd met een optie voor nog een jaar. De Rooij kwam het afgelopen halfjaar al uit voor PEC, maar deed dat nog op amateurbasis.

De Rooij speelde eerder voor FC Eindhoven en NAC Breda, waar zijn contract in de zomer van 2023 niet werd verlengd. Na een langdurige blessure trainde hij aan het einde van dat jaar mee met de Zwollenaren, waarna hij in februari als amateur debuteerde. De Rooij kwam tot vijf eredivisieduels voor de ploeg die als twaalfde eindigde.

"Kaj is vorig jaar na een periode van lang blessureleed bij ons fit geworden", zegt technisch directeur Gerry Hamstra op de website van de club. "Hij heeft laten zien over speciale kwaliteiten te beschikken. Wij zien in hem een aanvaller die met individuele acties voor gevaar kan zorgen."

De Rooij is verheugd over zijn contract: "De kennismaking is van beide kanten goed bevallen. Ik ben van ver gekomen, maar heb nu echt zin om te laten zien wat ik kan."

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

5 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

6 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

6 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

6 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

7 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

9 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

10 uur geleden