Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Contract Pogba bij Juventus ontbonden

Contract Pogba bij Juventus ontbonden

TURIJN (ANP) - Het contract van Paul Pogba bij Juventus is ontbonden. De Italiaanse club meldt dat beide partijen tot een akkoord zijn gekomen over het stopzetten van de verbintenis per 30 november.

Pogba testte in september vorig jaar positief op testosteron, een verboden spierversterkend middel. Dat gebeurde bij een dopingcontrole na afloop van het duel met Udinese, vorig jaar augustus in het openingsweekeinde van de competitie in de Serie A. Twee maanden later werd die uitslag bevestigd bij een contra-expertise. De Franse voetballer werd op 29 februari voor vier jaar geschorst, maar die straf werd door sporttribunaal CAS teruggebracht naar achttien maanden.

Pogba, die steeds heeft gezegd "nooit willens en wetens" dopingproducten te hebben ingenomen, mag daardoor vanaf maart volgend jaar weer voetballen. Volgens Italiaanse media wilde Juventus zijn tot 2026 lopende contract echter ontbinden. De Fransman speelde sinds 2022 bij de Italiaanse club waarvoor hij eerder van 2012 tot en met 2016 was uitgekomen. Ook speelde hij twee periodes bij Manchester United.

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond blijft FIFA-voorzitter Infantino steunen

CAÏRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft donderdag zijn herhaalde steun uitgesproken voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De positie van Infantino ligt onder vuur door het, inmiddels ingetrokken, investeringsplan rond het WK voetbal.

1 uur geleden
Ajax verslaat Shelbourne, maar laat veel kansen liggen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft nagelaten om Shelbourne op grote achterstand te zetten in het thuisduel van de derde voorronde van de Conference League. De club uit Amsterdam was veel sterker dan de bezoekers uit Ierland dan de overwinning doet vermoeden (3-1).

1 uur geleden
FC Twente zet grote stap naar play-offs Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft donderdag in de derde voorronde van de Conference League een grote stap gezet naar de play-offs, de laatste kwalificatieronde voor het hoofdtoernooi. In Enschede werd met 6-0 gewonnen van FC DAC 1904 uit Slowakije.

1 uur geleden
Vinícius Júnior verlengt contract bij Real Madrid tot 2032

MADRID (ANP) - Vinícius Júnior heeft zijn contract bij Real Madrid met vijf jaar verlengd tot de zomer van 2032. Dat meldt de Spaanse voetbalclub donderdag op zijn website. De 26-jarige Braziliaanse vleugelaanvaller speelt sinds 2018 voor Real en had een contract dat na komend seizoen af zou lopen.

3 uur geleden
Ook Engelse voetbalbond trekt steun herverkiezing Infantino in

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een brief gestuurd aan de FIFA waarin de bond steun voor de herverkiezing van Gianni Infantino als voorzitter van de wereldvoetbalbond intrekt. Dat melden Britse media waaronder de BBC en Sky News. De positie van Infantino staat onder grote druk sinds de aankondiging van een, inmiddels ingetrokken, investeringsplan rond het WK voetbal.

3 uur geleden
Ook Zuid-Amerikaanse bond kritisch over WK-investeringsplan FIFA

LUQUE (ANP) - De Zuid-Amerikaanse voetbalbond CONMEBOL pleit voor "institutionele integriteit" bij wereldvoetbalbond FIFA. Ook juicht de bond het intrekken van het omstreden WK-investeringsplan van de FIFA toe, meldt zij in een verklaring.

3 uur geleden
Ajax begint met begeerde Godts tegen Shelbourne

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Shelbourne. De linksbuiten staat in de belangstelling van Paris Saint-Germain. De winnaar van de Champions League heeft nog geen overeenstemming met Ajax bereikt over een transfer.

4 uur geleden