Contract Pogba bij Juventus ontbonden
TURIJN (ANP) - Het contract van Paul Pogba bij Juventus is ontbonden. De Italiaanse club meldt dat beide partijen tot een akkoord zijn gekomen over het stopzetten van de verbintenis per 30 november.
Pogba testte in september vorig jaar positief op testosteron, een verboden spierversterkend middel. Dat gebeurde bij een dopingcontrole na afloop van het duel met Udinese, vorig jaar augustus in het openingsweekeinde van de competitie in de Serie A. Twee maanden later werd die uitslag bevestigd bij een contra-expertise. De Franse voetballer werd op 29 februari voor vier jaar geschorst, maar die straf werd door sporttribunaal CAS teruggebracht naar achttien maanden.
Pogba, die steeds heeft gezegd "nooit willens en wetens" dopingproducten te hebben ingenomen, mag daardoor vanaf maart volgend jaar weer voetballen. Volgens Italiaanse media wilde Juventus zijn tot 2026 lopende contract echter ontbinden. De Fransman speelde sinds 2022 bij de Italiaanse club waarvoor hij eerder van 2012 tot en met 2016 was uitgekomen. Ook speelde hij twee periodes bij Manchester United.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Bij de komende thuiswedstrijd in de Eredivisie van SC Cambuur tegen NEC is weer uitpubliek welkom. Na overleg met de driehoek (burgemeester, politie en Openbaar Ministerie) is daartoe besloten, meldt de club uit Leeuwarden. Ook worden er naar aanleiding van de ongeregeldheden van twee weken geleden tijdens het thuisduel met Feyenoord netten geplaatst rond het uitvak.
10 uur geledenFLORENCE (ANP/RTR) - Paolo Vanoli keert terug als trainer van Fiorentina. Hij is de opvolger van Fabio Grosso, die in juni werd aangesteld als opvolger van Vanoli. Grosso werd maandag, na drie nederlagen in de eerste drie competitiewedstrijden, alweer ontslagen.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste verdachten geïdentificeerd die afgelopen zaterdag betrokken waren bij wangedrag tijdens het Eredivisieduel met Go Ahead Eagles. Dat meldt FC Utrecht op de clubwebsite.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
17 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft trainer Carl Hoefkens ontslagen. Dat besluit volgt drie dagen na de nederlaag van 4-2 bij RKC Waalwijk in de eerste divisie. NAC, dat vorig seizoen uit de Eredivisie degradeerde, heeft na vijf speelronden 7 punten.
17 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond KBVB zegt in navolging van veel andere Europese bonden nadrukkelijk het vertrouwen op in FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De bond bevestigde in een maandag uitgebrachte persverklaring geen steun te verlenen aan de kandidatuur van Infantino voor een nieuwe termijn als voorzitter van de mondiale bond.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona neemt extra veiligheidsmaatregelen rond de thuiswedstrijd van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje wil voorkomen dat fans van de club uit Rotterdam op tribunes zitten die bestemd zijn voor de aanhang van de thuisclub.
21 uur geleden