Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Contract Pogba bij Juventus ontbonden

Contract Pogba bij Juventus ontbonden

TURIJN (ANP) - Het contract van Paul Pogba bij Juventus is ontbonden. De Italiaanse club meldt dat beide partijen tot een akkoord zijn gekomen over het stopzetten van de verbintenis per 30 november.

Pogba testte in september vorig jaar positief op testosteron, een verboden spierversterkend middel. Dat gebeurde bij een dopingcontrole na afloop van het duel met Udinese, vorig jaar augustus in het openingsweekeinde van de competitie in de Serie A. Twee maanden later werd die uitslag bevestigd bij een contra-expertise. De Franse voetballer werd op 29 februari voor vier jaar geschorst, maar die straf werd door sporttribunaal CAS teruggebracht naar achttien maanden.

Pogba, die steeds heeft gezegd "nooit willens en wetens" dopingproducten te hebben ingenomen, mag daardoor vanaf maart volgend jaar weer voetballen. Volgens Italiaanse media wilde Juventus zijn tot 2026 lopende contract echter ontbinden. De Fransman speelde sinds 2022 bij de Italiaanse club waarvoor hij eerder van 2012 tot en met 2016 was uitgekomen. Ook speelde hij twee periodes bij Manchester United.

Meer uit Voetbal

Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

3 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

3 uur geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

4 uur geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

4 uur geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

4 uur geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

5 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

6 uur geleden