Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Contract Pogba bij Juventus ontbonden

Contract Pogba bij Juventus ontbonden

TURIJN (ANP) - Het contract van Paul Pogba bij Juventus is ontbonden. De Italiaanse club meldt dat beide partijen tot een akkoord zijn gekomen over het stopzetten van de verbintenis per 30 november.

Pogba testte in september vorig jaar positief op testosteron, een verboden spierversterkend middel. Dat gebeurde bij een dopingcontrole na afloop van het duel met Udinese, vorig jaar augustus in het openingsweekeinde van de competitie in de Serie A. Twee maanden later werd die uitslag bevestigd bij een contra-expertise. De Franse voetballer werd op 29 februari voor vier jaar geschorst, maar die straf werd door sporttribunaal CAS teruggebracht naar achttien maanden.

Pogba, die steeds heeft gezegd "nooit willens en wetens" dopingproducten te hebben ingenomen, mag daardoor vanaf maart volgend jaar weer voetballen. Volgens Italiaanse media wilde Juventus zijn tot 2026 lopende contract echter ontbinden. De Fransman speelde sinds 2022 bij de Italiaanse club waarvoor hij eerder van 2012 tot en met 2016 was uitgekomen. Ook speelde hij twee periodes bij Manchester United.

Meer uit Voetbal

Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

27 minuten geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

1 uur geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

2 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

2 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat groepstraining bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.

7 uur geleden
Onbegrip bij Barcelona-coach over VAR na nederlaag tegen Atlético

BARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.

11 uur geleden
PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

21 uur geleden