Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Conte: uitschakeling Champions League was keerpunt voor Inter

Conte: uitschakeling Champions League was keerpunt voor Inter

MILAAN (ANP/AFP) - Antonio Conte, de coach van de Italiaanse landskampioen Internazionale, noemt de uitschakeling van de club in de groepsfase van de Champions League het keerpunt in de succesvolle titelstrijd in de Serie A. Inter werd zondag landskampioen doordat naaste belager Atalanta punten verspeelde. Met nog vier wedstrijden te gaan kan de ploeg uit Milaan niet meer worden ingehaald.

"Het sleutelmoment van het seizoen was toen we uit de Champions League gingen en overspoeld werden met een zee van kritiek", zei Conte. Vanaf het moment van de uitschakeling, verloor Inter in de competitie nog maar één wedstrijd. "We waren er goed in om die kritiek te gebruiken en het negatieve in iets positiefs te transformeren, ook omdat de ploeg niet aan gewend was te winnen."

De 51-jarige coach noemde de titel bij de Italiaanse televisiezender Rai met Inter een van zijn belangrijkste successen uit zijn carrière. "Het was geen gemakkelijke beslissing om bij Inter te tekenen, zeker omdat het team toen niet de kracht had om meteen te kunnen winnen", zei Conte. "Daarnaast was Juventus de tegenstander, een club waar ik lang voor heb gewerkt en die al negen jaar de sterkste was. Vandaag kunnen we zeggen dat onze offers zich hebben uitbetaald."

Meer uit Voetbal

PEC herstelt zich met zege op Sparta van afgang tegen Heracles

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de pijnlijke 8-2-nederlaag van zondag bij Heracles Almelo. Het elftal van trainer Henry van der Vegt zette Sparta Rotterdam met 1-0 aan de kant en klom van de zestiende naar de vijftiende plaats met 12 punten uit twaalf wedstrijden. Dat zijn 2 punten meer dan Excelsior en 3 punten meer dan Telstar en Heracles.

1 uur geleden
Fortuna Sittard passeert Heerenveen na thuiszege

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard is sc Heerenveen weer gepasseerd op de ranglijst in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen stadion met 2-0 van de Friezen door treffers van Paul Gladon en Mo Ihattaren. Fortuna boekte zo na drie competitienederlagen op rij de vijfde overwinning van het seizoen.

1 uur geleden
Voetbalsters Oranje grijpen bij WK onder 17 naast titel

RABAT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn er bij het wereldkampioenschap onder 17 niet in geslaagd de titel te winnen. Regerend wereldkampioen Noord-Korea was in het Prince Moulay Abdellah Stadion in de Marokkaanse hoofdstad Rabat met 3-0 te sterk. De eindstand was bij rust al bereikt.

1 uur geleden
Volendam klopt NAC Breda (2-1) na rode kaarten Holtby en Jensen

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.

3 uur geleden
Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

3 uur geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

6 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

6 uur geleden