Consortium uit Qatar brengt bod uit op Manchester United
DOHA (ANP) - Manchester United, een van de grootste voetbalclubs van Engeland, komt mogelijk in Qatarese handen. Een consortium onder leiding van sjeik Jassim Bin Hamad Al Thani heeft laten weten een bod te hebben uitgebracht op de club waar Erik ten Hag de trainer is. De bedoeling is de club voor 100 procent over te nemen.
"Sjeik Jassim Bin Hamad Al Thani bevestigt dat hij een bod heeft uitgebracht op Manchester United Football Club", staat in een verklaring. Details worden verder niet gegeven. Volgens berichten in de Engelse media zou het gaan om een bedrag van 6 miljard euro. Jassim Bin Hamad Al Thani is voorzitter van de Qatar Islamic Bank (QIB).
Bij Manchester United spelen onder anderen de Nederlanders Wout Weghorst, Donny van de Beek en Tyrell Malacia. De club staat in de Premier League momenteel op de derde plaats. De ploeg van Ten Hag speelde donderdag in de Europa League nog gelijk bij FC Barcelona (2-2).
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
38 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
51 minuten geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
13 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
13 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
13 uur geleden