Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Conferencecall in plaats van reis naar Paraguay voor FIFA-bestuur

Conferencecall in plaats van reis naar Paraguay voor FIFA-bestuur

ZÜRICH (ANP/RTR) - Het bestuur van de FIFA zou op 20 maart in Paraguay bij elkaar komen voor overleg, maar de mondiale voetbalbond heeft besloten er een conferencecall van te maken. De situatie met het coronavirus zorgt ervoor dat de 37 leden van de zogeheten FIFA-council afzien van de reis naar Asuncion, de hoofdstad van het Zuid-Amerikaanse land. Het bestuur telt zeven leden uit Azië, waaronder één uit China. De uitbraak van het coronavirus heeft tot de nodige restricties op het reizen van en naar China geleid.

Volgens de FIFA hebben diverse bestuursleden gevraagd om de vergadering in Paraguay te schrappen en er een conferencecall van te maken. Voorzitter Gianni Infantino leidt de vergadering vanuit het hoofdkantoor in de Zwitserse stad Zürich.

De bestuursleden vliegen doorgaans heel de wereld over om te vergaderen. De FIFA heeft eerder al gezegd de reiskosten te willen drukken en daarom vaker te gaan kiezen voor telefonisch overleg. In juni ontmoeten de bestuurders elkaar wel weer in de Ethiopische hoofdstad Addis Ababa, voorafgaand aan het congres met alle FIFA-leden.

Meer uit Voetbal

Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

34 minuten geleden
Bijlow wordt weer eerste keeper van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.

1 uur geleden
KNVB 'bedroefd' om overlijden oud-international Israël

ZEIST (ANP) - De KNVB is bedroefd om het overlijden van Rinus Israël, laat de bond weten op zijn website. De icoon van Feyenoord speelde in de jaren zestig en zeventig 47 keer voor het Nederlands elftal en was na zijn voetbalcarrière ook nog als assistent van bondscoach Guus Hiddink actief op het WK van 1994.

1 uur geleden
Feyenoord-icoon en oud-international Israël (83) overleden

AMSTERDAM/OOSTZAAN (ANP) - Feyenoord-icoon en oud-international Rinus Israël is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bevestigd aan het ANP. Israël stond bekend als een harde verdediger; hij werd drie keer landskampioen met Feyenoord en veroverde in 1970 de Europa Cup I. 'IJzeren Rinus' won met de Rotterdamse club ook de wereldbeker en de UEFA-cup. Hij kwam 47 keer uit voor het Nederlands elftal.

3 uur geleden
Aanvoerder Inter hekelt inzet ploeggenoten na uitschakeling op WK

CHARLOTTE (ANP/RTR) - Aanvoerder Lautaro Martínez van Internazionale was zwaar teleurgesteld na de verrassende uitschakeling op het WK voor clubs door de Braziliaanse club Fluminense. "Het was een lang en vermoeiend seizoen en we eindigen met lege handen", zei de Argentijn na de 2-0-nederlaag in Charlotte. Inter verspeelde dit seizoen de titel in de Serie A aan Napoli en verloor de finale van de Champions League van Paris Saint-Germain.

4 uur geleden
Al-Hilal verrast Manchester City en bereikt kwartfinales WK clubs

ORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3. City was titelverdediger.

8 uur geleden
Fluminense naar kwartfinales op WK clubs na zege op Inter

CHARLOTTE (ANP) - Fluminense heeft Internazionale uitgeschakeld op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. In Charlotte won de Braziliaanse club uit Rio de Janeiro met 2-0 van de Milanezen, waar Denzel Dumfries en Stefan de Vrij een basisplaats hadden.

14 uur geleden