Concurrent van Gravenberch bij Bayern voorlopig uitgeschakeld
MÜNCHEN (ANP) - Leon Goretzka heeft een operatie aan zijn linkerknie ondergaan. De middenvelder is een van de concurrenten van Ryan Gravenberch voor een basisplaats bij Bayern München.
Goretzka had in de winterstop van het vorige seizoen ook al last van zijn linkerknie. De medische staf van Bayern München koos toen niet voor een operatie. Bayern München meldt niet hoelang Goretzka moet revalideren. Volgens verschillende media is hij minimaal zes weken niet inzetbaar.
Gravenberch en Noussair Mazraoui verlieten na het afgelopen seizoen Ajax voor Bayern München. Zij krijgen snel gezelschap van Matthijs de Ligt, die overkomt van Juventus. De voormalig aanvoerder van Ajax wordt volgens verschillende Duitse media maandagavond gekeurd in München. Bayern zou minimaal 70 miljoen euro voor hem betalen. Dat bedrag kan door allerlei bonussen nog oplopen tot 80 miljoen euro.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
8 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
13 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden