Concurrent Norris feliciteert Verstappen met 'verdiende titel'
LAS VEGAS (ANP) - Lando Norris moest na zijn zesde plaats in Las Vegas de wereldtitel in de Formule 1 aan Max Verstappen laten. "Wat ik nu vooral moet doen is Max feliciteren voor het kampioenschap en voor het leveren van zo'n mooi gevecht" zei hij voor de camera's bij Viaplay. Vlak daarvoor had hij Verstappen persoonlijk gelukgewenst.
"Ik heb ervan genoten", zei Norris, die met nog twee races in het kampioenschap een onoverbrugbare achterstand van 63 punten heeft. "Hij verdient het ook. Hij heeft geen fouten gemaakt dit seizoen en hij was zo goed als hij altijd is."
De Britse McLaren-coureur hoopt dat hij volgend seizoen vanaf het begin kan meestrijden om de wereldtitel. "We hebben het kampioenschap in het eerste deel van het seizoen verspeeld. Volgend jaar is misschien het eerste seizoen dat we beginnen met het idee dat we wereldkampioen kunnen worden. Die gedachte hadden we dit jaar aan het begin niet."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.
13 uur geledenDUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
22 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
1 dag geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
1 dag geleden