Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Compleet verslagen Vitesse beraadt zich op vervolgstappen

Compleet verslagen Vitesse beraadt zich op vervolgstappen

ARNHEM (ANP) - Vitesse laat in een persbericht weten dat het compleet verslagen is door het besluit van de voorzieningenrechter in Utrecht die heeft besloten dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie niet terugkrijgt. De club gaat het vonnis bestuderen en zich beraden op mogelijke vervolgstappen.

Michel Schaay, voorzitter van een groep ondernemers die Vitesse wilde overnemen, laat weten dat hij "diep teleurgesteld en zwaar aangeslagen" is. "We hebben de afgelopen periode alles op alles gezet om aan de gestelde voorwaarden te voldoen, in samenwerking met de investeerders en andere betrokkenen," reageert hij. "Dat dit als onvoldoende is beoordeeld, doet ons pijn. Bovenal voor onze supporters, medewerkers en de stad Arnhem."

Vitesse blijft zoeken naar mogelijkheden om als profclub te blijven bestaan. Ondertussen blijft de leiding in gesprek met stakeholders om het voortbestaan van het voetbal in Arnhem veilig te stellen, meldt de club.

Meer uit Voetbal

Koeman denkt vanaf 'morgen' na over zijn toekomst als bondscoach

GUADALUPE (ANP) - Ronald Koeman wilde het vlak na uitschakeling van het Nederlands elftal door Marokko op het WK niet over zijn toekomst bij de nationale ploeg hebben. "Ik heb daar wel mijn gedachten over", zei de bondscoach na de nederlaag na strafschoppen.

8 minuten geleden
Aanvoerder Van Dijk: strijdplan van Oranje werkte

GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk kwam tot een opvallende conclusie vlak na de uitschakeling door Marokko in de zestiende finale van het WK na strafschoppen. "Ik denk dat het strijdplan werkte", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd.

36 minuten geleden
Oranje verliest van Marokko en verlaat WK weer na strafschoppen

GUADALUPE (ANP) - Voor het Nederlands elftal is het grootste WK voetbal aller tijden voorbij. Oranje verloor in de zestiende finale van Marokko na strafschoppen (2-3), na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1).

1 uur geleden
Oranje tegen Marokko opnieuw na strafschoppen uitgeschakeld op WK

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal niet geplaatst voor de achtste finales. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Monterrey Stadium in Guadalupe na strafschoppen verliezen van Marokko. Na een eindstand van 1-1 nam Marokko de strafschoppen beter: 3-2.

1 uur geleden
Nederlands elftal en Marokko gaan na 1-1 op WK de verlenging in

GUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.

2 uur geleden
Gakpo zet Oranje met derde WK-treffer op voorsprong tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.

2 uur geleden
De Jong speelt zeventigste interland tegen Marokko

GUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.

4 uur geleden