Competitieduel Valencia opnieuw uitgesteld om overstromingen
VALENCIA (ANP) - Valencia hoeft ook zaterdag nog niet actie te komen in La Liga. De organisatie achter de Spaanse voetbalcompetitie heeft de club ook uitstel gegeven voor het uitduel met Espanyol. Eerder werden de competitiewedstrijd tegen Real Madrid en bekerwedstrijd tegen Parla Escuela al uitgesteld door de gevolgen van de zware overstromingen in de regio.
"Op dit moment is voetbal van secundair belang en moeten alle inspanningen gericht zijn op de getroffenen van de tragische gevolgen van de ramp, aan wie Valencia haar diepste medeleven en steun wil betuigen", zei Valencia in een verklaring. Bij de overstromingen zijn zeker 219 doden gevallen.
Stadgenoot Levante kreeg uitstel voor het uitduel met Tenerife, een wedstrijd op het tweede niveau van Spanje.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
8 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
18 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
19 uur geleden