Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Competitieduel tussen KV Mechelen en Club Brugge niet overgespeeld

Competitieduel tussen KV Mechelen en Club Brugge niet overgespeeld

BRUSSEL (ANP/Belga) - Het Belgische Hof van Arbitrage (BAS) heeft beslist dat de competitiewedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge uit december niet wordt overgespeeld. Eerder kwamen de scheidsrechterscommissie en de Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal (DRP) tot dezelfde conclusie.

Tijdens de wedstrijd, die eindigde in 0-0, werd een doelpunt van Igor Thiago (Club Brugge) onterecht afgekeurd na een fout van de VAR. Directeur Stephanie Forde van de scheidsrechterscommissie verklaarde eerder dat het om een "menselijke fout" ging en dat het duel dus niet overgespeeld zou worden. De videoscheidsrechter had geen digitale lijn getrokken, omdat hij een verdediger van Mechelen over het hoofd had gezien.

Het BAS oordeelde maandag ook dat de wedstrijd tussen Mechelen en RWDM eind januari niet zal worden overgespeeld. Tijdens de 3-1-zege voor Mechelen was er sprake van een discutabele situatie bij een handsbal van Mechelen-verdediger Geoffry Hairemans in het eigen strafschopgebied.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

5 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

6 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

7 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

7 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

8 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

10 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

11 uur geleden