Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Competitieduel tussen KV Mechelen en Club Brugge niet overgespeeld

Competitieduel tussen KV Mechelen en Club Brugge niet overgespeeld

BRUSSEL (ANP/Belga) - Het Belgische Hof van Arbitrage (BAS) heeft beslist dat de competitiewedstrijd tussen KV Mechelen en Club Brugge uit december niet wordt overgespeeld. Eerder kwamen de scheidsrechterscommissie en de Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal (DRP) tot dezelfde conclusie.

Tijdens de wedstrijd, die eindigde in 0-0, werd een doelpunt van Igor Thiago (Club Brugge) onterecht afgekeurd na een fout van de VAR. Directeur Stephanie Forde van de scheidsrechterscommissie verklaarde eerder dat het om een "menselijke fout" ging en dat het duel dus niet overgespeeld zou worden. De videoscheidsrechter had geen digitale lijn getrokken, omdat hij een verdediger van Mechelen over het hoofd had gezien.

Het BAS oordeelde maandag ook dat de wedstrijd tussen Mechelen en RWDM eind januari niet zal worden overgespeeld. Tijdens de 3-1-zege voor Mechelen was er sprake van een discutabele situatie bij een handsbal van Mechelen-verdediger Geoffry Hairemans in het eigen strafschopgebied.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

21 minuten geleden
Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

1 uur geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

2 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

2 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

17 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

17 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

18 uur geleden