Common Group van Parry haalt uit naar directeur Vitesse
NEW YORK (ANP) - De Common Group van de Amerikaanse zakenman Coley Parry heeft hard uitgehaald naar Vitesse-directeur Edwin Reijntjes. Parry zegt zich flexibel op te willen stellen om de club te redden, maar heeft wel duidelijke eisen gesteld. De Common Group is de grootste schuldeiser van de noodlijdende Arnhemse voetbalclub.
Volgens de verklaring heeft Reijntjes zich niet goed opgesteld richting de Common Group. Zo zou hij onder meer op het laatste moment een meeting hebben afgezegd waarvoor de Common Group naar Amsterdam was afgereisd.
Parry heeft een aantal eisen op een rijtje gezet om zijn lening op te schorten. Zo moet er een werkgroep worden opgericht en minimaal twee keer per week overlegd worden. "Op deze manier kunnen we niet doorgaan. Reijntjes heeft nog altijd niet gereageerd op onze mail van zaterdag en daardoor kunnen we slechts concluderen dat hij zijn tijd liever besteedt aan het vals informeren van de media en informatie verborgen houden voor de stakeholders van Vitesse dan aan het oplossen van de problemen bij de club", schrijft Common in een verklaring op sociale media. "Vitesse en de supporters verdienen beter."
Eind vorige maand werd bekend dat Guus Franke zich per direct terugtrok uit het overnameproces. Parry zegde de miljoenenovereenkomst met hem op.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
2 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.
3 uur geleden