Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Common Group van Parry haalt uit naar directeur Vitesse

Common Group van Parry haalt uit naar directeur Vitesse

NEW YORK (ANP) - De Common Group van de Amerikaanse zakenman Coley Parry heeft hard uitgehaald naar Vitesse-directeur Edwin Reijntjes. Parry zegt zich flexibel op te willen stellen om de club te redden, maar heeft wel duidelijke eisen gesteld. De Common Group is de grootste schuldeiser van de noodlijdende Arnhemse voetbalclub.

Volgens de verklaring heeft Reijntjes zich niet goed opgesteld richting de Common Group. Zo zou hij onder meer op het laatste moment een meeting hebben afgezegd waarvoor de Common Group naar Amsterdam was afgereisd.

Parry heeft een aantal eisen op een rijtje gezet om zijn lening op te schorten. Zo moet er een werkgroep worden opgericht en minimaal twee keer per week overlegd worden. "Op deze manier kunnen we niet doorgaan. Reijntjes heeft nog altijd niet gereageerd op onze mail van zaterdag en daardoor kunnen we slechts concluderen dat hij zijn tijd liever besteedt aan het vals informeren van de media en informatie verborgen houden voor de stakeholders van Vitesse dan aan het oplossen van de problemen bij de club", schrijft Common in een verklaring op sociale media. "Vitesse en de supporters verdienen beter."

Eind vorige maand werd bekend dat Guus Franke zich per direct terugtrok uit het overnameproces. Parry zegde de miljoenenovereenkomst met hem op.

Meer uit Voetbal

PSV'ers Dest en Pepi in Amerikaanse selectie voor oefenduels

FAYETTEVILLE (ANP/AFP) - PSV'ers Sergiño Dest en Ricardo Pepi zijn door voetbalbondscoach Mauricio Pochettino opgenomen in de Amerikaanse selectie voor de komende vier oefenwedstrijden tegen Peru, Chili, Mexico en Canada. Ten opzichte van het voorbije wereldkampioenschap, waar de Amerikanen in eigen land in de achtste finales door België werden uitgeschakeld, zijn nog dertien spelers over.

3 uur geleden
Engelse bond eist inzage in stukken omstreden WK-plan van FIFA

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een brief gestuurd aan wereldvoetbalbond FIFA met het verzoek om alle documenten rondom het veelbesproken en inmiddels ingetrokken investeringsplan rond het WK vrij te geven. Dat meldt de BBC. Ook wil de FA een schriftelijke verklaring voor de ingetrokken schorsing van de Amerikaanse voetballer Folarin Balogun tijdens het afgelopen WK.

3 uur geleden
Marokkaanse bondscoach: Amrabat ontevreden vanwege speeltijd

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbondscoach Mohamed Ouahbi zegt dat Sofyan Amrabat bedankt heeft voor het Marokkaanse elftal omdat hij vindt dat hij te weinig speeltijd krijgt. Dat zei hij tijdens een persconferentie waar hij zijn selectie bekendmaakte voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana.

4 uur geleden
Ajacied Ouazane (17) voor het eerst opgeroepen voor Marokko

RABAT (ANP) - Ajacied Abdellah Ouazane is voor het eerst opgeroepen voor het nationale elftal van Marokko. De 17-jarige geboren Amsterdammer hoort bij de selectie voor de kwalificatiewedstrijden voor de Afrika Cup tegen Gabon en Lesotho en het oefenduel met Ghana van de komende weken.

7 uur geleden
Debuterende Klopp roept Ter Stegen op voor interland tegen Oranje

FRANKFURT (ANP/DPA) - Jürgen Klopp heeft Ajax-doelman Marc ter Stegen opgeroepen voor zijn eerste wedstrijden als bondscoach van de Duitse voetballers. Klopp debuteert volgende week donderdag in het Nations Leagueduel met Oranje, drie dagen later gevolgd door een thuiswedstrijd tegen Griekenland.

10 uur geleden
Bogarde volgt Echteld op als assistent-trainer bij Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Oud-international Winston Bogarde volgt Leeroy Echteld op als assistent-trainer bij Jong Oranje. Echteld werkt sinds begin dit jaar als hoofdtrainer bij AZ. Bij Jong Oranje bestaat de technische staf van bondscoach Michael Reiziger nu uit assistent-trainers Said Bakkati en Bogarde en keeperstrainer Khalid Benlahsen.

11 uur geleden
Messi helpt Inter Miami met honderdste doelpunt aan Campeones Cup

MIAMI (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft met zijn honderdste treffer voor Inter Miami bijgedragen aan het veroveren van de Campeones Cup. In het duel van de Amerikaanse kampioen met de Mexicaanse kampioen Cruz Azul (2-0) verzorgde de 39-jarige Argentijn halverwege de eerste helft de openingstreffer met een kopbal. Bij de 2-0 van de Braziliaan Casemiro was Messi de aangever.

11 uur geleden