Common Group van Parry haalt uit naar directeur Vitesse
NEW YORK (ANP) - De Common Group van de Amerikaanse zakenman Coley Parry heeft hard uitgehaald naar Vitesse-directeur Edwin Reijntjes. Parry zegt zich flexibel op te willen stellen om de club te redden, maar heeft wel duidelijke eisen gesteld. De Common Group is de grootste schuldeiser van de noodlijdende Arnhemse voetbalclub.
Volgens de verklaring heeft Reijntjes zich niet goed opgesteld richting de Common Group. Zo zou hij onder meer op het laatste moment een meeting hebben afgezegd waarvoor de Common Group naar Amsterdam was afgereisd.
Parry heeft een aantal eisen op een rijtje gezet om zijn lening op te schorten. Zo moet er een werkgroep worden opgericht en minimaal twee keer per week overlegd worden. "Op deze manier kunnen we niet doorgaan. Reijntjes heeft nog altijd niet gereageerd op onze mail van zaterdag en daardoor kunnen we slechts concluderen dat hij zijn tijd liever besteedt aan het vals informeren van de media en informatie verborgen houden voor de stakeholders van Vitesse dan aan het oplossen van de problemen bij de club", schrijft Common in een verklaring op sociale media. "Vitesse en de supporters verdienen beter."
Eind vorige maand werd bekend dat Guus Franke zich per direct terugtrok uit het overnameproces. Parry zegde de miljoenenovereenkomst met hem op.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
17 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
50 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
50 minuten geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
51 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
2 uur geleden