Common Group van Parry haalt uit naar directeur Vitesse
NEW YORK (ANP) - De Common Group van de Amerikaanse zakenman Coley Parry heeft hard uitgehaald naar Vitesse-directeur Edwin Reijntjes. Parry zegt zich flexibel op te willen stellen om de club te redden, maar heeft wel duidelijke eisen gesteld. De Common Group is de grootste schuldeiser van de noodlijdende Arnhemse voetbalclub.
Volgens de verklaring heeft Reijntjes zich niet goed opgesteld richting de Common Group. Zo zou hij onder meer op het laatste moment een meeting hebben afgezegd waarvoor de Common Group naar Amsterdam was afgereisd.
Parry heeft een aantal eisen op een rijtje gezet om zijn lening op te schorten. Zo moet er een werkgroep worden opgericht en minimaal twee keer per week overlegd worden. "Op deze manier kunnen we niet doorgaan. Reijntjes heeft nog altijd niet gereageerd op onze mail van zaterdag en daardoor kunnen we slechts concluderen dat hij zijn tijd liever besteedt aan het vals informeren van de media en informatie verborgen houden voor de stakeholders van Vitesse dan aan het oplossen van de problemen bij de club", schrijft Common in een verklaring op sociale media. "Vitesse en de supporters verdienen beter."
Eind vorige maand werd bekend dat Guus Franke zich per direct terugtrok uit het overnameproces. Parry zegde de miljoenenovereenkomst met hem op.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
21 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden