Common Group van Parry haalt uit naar directeur Vitesse
NEW YORK (ANP) - De Common Group van de Amerikaanse zakenman Coley Parry heeft hard uitgehaald naar Vitesse-directeur Edwin Reijntjes. Parry zegt zich flexibel op te willen stellen om de club te redden, maar heeft wel duidelijke eisen gesteld. De Common Group is de grootste schuldeiser van de noodlijdende Arnhemse voetbalclub.
Volgens de verklaring heeft Reijntjes zich niet goed opgesteld richting de Common Group. Zo zou hij onder meer op het laatste moment een meeting hebben afgezegd waarvoor de Common Group naar Amsterdam was afgereisd.
Parry heeft een aantal eisen op een rijtje gezet om zijn lening op te schorten. Zo moet er een werkgroep worden opgericht en minimaal twee keer per week overlegd worden. "Op deze manier kunnen we niet doorgaan. Reijntjes heeft nog altijd niet gereageerd op onze mail van zaterdag en daardoor kunnen we slechts concluderen dat hij zijn tijd liever besteedt aan het vals informeren van de media en informatie verborgen houden voor de stakeholders van Vitesse dan aan het oplossen van de problemen bij de club", schrijft Common in een verklaring op sociale media. "Vitesse en de supporters verdienen beter."
Eind vorige maand werd bekend dat Guus Franke zich per direct terugtrok uit het overnameproces. Parry zegde de miljoenenovereenkomst met hem op.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Zweden begint zaterdag met een goed gevoel aan de ontmoeting met het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. De Scandinaviërs, die zich ternauwernood voor het toernooi wisten te plaatsen, versloegen Tunesië in Monterrey met ruime cijfers: 5-1. Zweden gaat daarmee aan de leiding in groep F, voor Japan en Nederland, die eerder op zondag in het Dallas Stadium met 2-2 gelijkspeelden.
41 minuten geledenDALLAS (ANP) - Bondscoach Hajime Moriyasu overlaadde zijn spelers van Japan met complimenten na het gelijkspel in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen het Nederlands elftal (2-2). "Het is jammer dat we de wedstrijd niet hebben gewonnen", zei hij op een persconferentie in het Dallas Stadium. "Maar ik denk dat dit een goed resultaat voor ons is."
43 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Ivoorkust heeft in de nacht van zondag op maandag op het WK voetbal met 1-0 van Ecuador gewonnen. Invaller Amad Diallo maakte in de blessuretijd het enige doelpunt van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium. Het was de eerste van een reeks van zes wedstrijden in het stadion dat normaal gesproken het onderkomen is van het American football-team van de Philadelphia Eagles.
3 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman staat achter zijn wisselbeleid in de slotfase van het eerste duel van het Nederlands elftal met Japan (2-2) op het WK. "Daar heb ik zeker geen spijt van", zei de bondscoach in de perskamer van het Dallas Stadium.
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Oranje-international Jan Paul van Hecke heeft een flinke wond aan zijn rechteroog overgehouden aan de eerste WK-wedstrijd tegen Japan. De verdediger kwam, na een voorzet vanaf de zijkant, al in de eerste minuut in aanraking met een hoofd van een van de Japanse spelers.
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman kan leven met het gelijkspel van het Nederlands elftal in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan (2-2). "Als je tweemaal hebt voorgestaan, ben je niet helemaal tevreden", zei de bondscoach. "Maar op basis van de kansen en goede momenten aan beide kanten, want ik vond het een topwedstrijd, dan kun je wel vrede hebben met een gelijkspel."
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Virgil van Dijk had begrip voor een serie verdedigende wissels van zijn bondscoach Ronald Koeman in de slotfase van het eerste duel op het WK met Japan. Daarna leek Oranje het initiatief te verspelen en maakte de tegenstander uit Azië in de 88e minuut gelijk (2-2). "Je weet ook dat het nog gevaarlijk kon worden", zei de aanvoerder. "We hielden het na die wissels goed dicht. En Japan moest aanvallender spelen, dus er lag ook ruimte. Helaas scoren ze na een spelhervatting."
5 uur geleden