Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Commercieel directeur Bratches verlaat Formule 1

Commercieel directeur Bratches verlaat Formule 1

LONDEN (ANP) - Sean Bratches legt zijn functie als commercieel directeur van de Formule 1 neer. De 60-jarige Bratches wil dichter en vaker bij zijn familie in de Verenigde Staten zijn. Hij blijft op de achtergrond wel een adviserende rol spelen.

Bratches begon drie jaar geleden als commercieel directeur nadat Liberty Media eigenaar was geworden van de Formule 1. Samen met voorzitter Chase Carey en technisch directeur Ross Brawn vormde hij de bestuurstop van de koningsklasse van de autosport. Bratches haalde heel wat sponsoren en grote media-contracten binnen. Ook zorgde hij voor twee nieuwe races op de kalender: in Vietnam en Zandvoort. Na 35 jaar wordt in mei weer de Grote Prijs van Nederland verreden op het circuit door de duinen.

"Sean blijft altijd onderdeel van de Formule 1-familie, gelukkig kunnen we gebruik blijven maken van zijn adviezen en wijze raad", aldus Carey, die voorlopig het takenpakket van Bratches overneemt.

Meer uit Sport

Verstappen meteen circuit op tijdens eerste F1-testdag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.

1 uur geleden
Als eerste geplaatste tennisser De Minaur door in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.

12 uur geleden
TeamNL zakt in medailleklassement naar tiende plek, Noren leiden

MILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.

13 uur geleden
Nuis zorgt voor ontspanning bij olympisch debutant De Boo

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."

15 uur geleden
Schaatsers vol bewondering over gouden race Leerdam op 1000 meter

MILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.

15 uur geleden
Schuldbewuste Velzeboer weet niet wat er in haar hoofd omging

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer vond het na haar fatale val in de halve finale van de gemengde aflossing lastig aan te geven waar het precies misging. "Ik weet niet zo goed wat er in mijn hoofd omging. Ik kwam na een wissel wat klem te zitten en ik wilde weer snelheid gaan maken. Toen kwam ik met mijn punt in het ijs. Het was niet te voorspellen dat dit ging gebeuren. Het is gewoon klote", vertelde de kopvrouw van de Nederlandse ploeg in Milaan.

17 uur geleden
Griekspoor keert alleen terug in Davis Cup als zaken beter worden

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor (29) keert alleen terug in het Davis Cup-team als er bepaalde zaken bij de tennisbond veranderen. Dat zei de nummer 1 van Nederland in Ahoy na zijn overwinning in de eerste ronde op het ABN AMRO Open tegen Giovanni Mpetshi Perricard. "Als je de Davis Cup wilt winnen, dan moeten dingen beter", aldus Griekspoor. "Heel veel mensen in het Nederlandse tennis zijn het met me eens. Ik spreek het uit. Ik vang die kogels daarvoor graag op."

17 uur geleden