Coman, Varane en Konaté ontbreken op training Frans elftal
DOHA (ANP) - Verdedigers Raphaël Varane, Ibrahima Konaté en vleugelaanvaller Kingsley Coman hebben vrijdag niet meegetraind bij Frankrijk, twee dagen voor de finale van het WK voetbal in Qatar. Titelverdediger Frankrijk neemt het zondag in de finale op tegen Argentinië.
Coman ontbrak donderdag al door ziekte. "Zijn toestand is niet zorgwekkend voor de finale van zondag", liet de Franse voetbalbond (FFF) toen weten.
Over de afwezigheid van Varane en Konaté is niets bekendgemaakt. De twee voetballers stonden in de met 2-0 gewonnen halve finale tegen Marokko centraal achterin. "Er gaat een beetje griep rond, maar het is niet ernstig", zei aanvaller Randal Kolo Muani.
Konaté verving de zieke Dayot Upamecano in de verdediging in de halve finale tegen Marokko. Upamecano en de toen eveneens wegens ziekte afwezige Adrien Rabot waren donderdag teruggekeerd op het trainingsveld.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
13 uur geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
13 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
14 uur geledenTORUN (ANP) - De Nederlandse atleet Samuel Chapple heeft naast een medaille gegrepen op de 1500 meter bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De regerend Europees kampioen indoor op de 800 meter kwam wel in de buurt van het brons, maar hij passeerde in de finale de finish als vijfde. Hij kreeg met 3.40,59 dezelfde tijd als de nummer vier, de Zweed Samuel Pihlström. De Australiër Adam Spencer pakte het brons in 3.40,26.
14 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de finale van de 60 meter horden bereikt. De Nederlandse troef voor een medaille won haar heat in de halve finales in een tijd van 7,82 seconden. Diezelfde tijd liep ze eerder op de dag ook in de series.
14 uur geleden