Coman, Varane en Konaté ontbreken op training Frans elftal
DOHA (ANP) - Verdedigers Raphaël Varane, Ibrahima Konaté en vleugelaanvaller Kingsley Coman hebben vrijdag niet meegetraind bij Frankrijk, twee dagen voor de finale van het WK voetbal in Qatar. Titelverdediger Frankrijk neemt het zondag in de finale op tegen Argentinië.
Coman ontbrak donderdag al door ziekte. "Zijn toestand is niet zorgwekkend voor de finale van zondag", liet de Franse voetbalbond (FFF) toen weten.
Over de afwezigheid van Varane en Konaté is niets bekendgemaakt. De twee voetballers stonden in de met 2-0 gewonnen halve finale tegen Marokko centraal achterin. "Er gaat een beetje griep rond, maar het is niet ernstig", zei aanvaller Randal Kolo Muani.
Konaté verving de zieke Dayot Upamecano in de verdediging in de halve finale tegen Marokko. Upamecano en de toen eveneens wegens ziekte afwezige Adrien Rabot waren donderdag teruggekeerd op het trainingsveld.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeisters in de dubbelvier hebben overtuigend goud gewonnen op de WK in eigen land. Tessa Dullemans, Lisa Bruijnincx, Margot Leeuwenburgh en Marieke Keijser kwamen onder luid gejuich van een enthousiast publiek als eerste over de finish op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeisters van de vierzonder hebben een bronzen medaille behaald op het WK in eigen land. Tinka Offereins, Linn van Aanholt, Ymkje Clevering en Nika Vos gingen snel van start, maar hadden vervolgens geen antwoord op een versnelling van de Amerikaanse en Australische ploeg.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeiers van de vierzonder hebben een zilveren medaille gepakt op de WK in eigen land. Lennart van Lierop, Eli Brouwer, Gert-Jan van Doorn en Rik Rienks moesten alleen de Amerikaanse ploeg voor laten gaan in een spannende race op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Autocoureur Lando Norris heeft zijn contract bij McLaren verlengd. De 26-jarige Brit heeft zich tot eind 2030 aan zijn team verbonden. De oude verbintenis van de regerend wereldkampioen in de Formule 1 liep tot eind 2028.
1 uur geledenWAVER (ANP) - De Nederlandse hockeyers staan zondag op het wereldkampioenschap in de strijd om het brons opnieuw tegenover Argentinië. Die wedstrijd begint om 14.00 uur in het Belgische Waver. De Argentijnen verloren hun halve finale met 2-1 van titelverdediger Duitsland. Nederland versloeg Argentinië eerder dit WK in de groepsfase met 3-1.
15 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Jeroen Delmee vond dat de Nederlandse hockeyers in de halve finale van het WK terecht hebben verloren van Spanje (3-4). "Als je niet goed genoeg bent en je speelt niet top, dan verlies je terecht", zei Delmee na afloop tegen de NOS.
16 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Duco Telgenkamp liet zich in de verloren halve finale (3-4) van de WK hockey tegen Spanje naar eigen zeggen uit de tent lokken. Dat zei de spits van Oranje na afloop tegen de NOS. Telgenkamp kreeg in het laatste kwart bij een 1-1 stand een tijdstraf van tien minuten, waarna Nederland de wedstrijd uit handen gaf.
17 uur geleden