Colombiaan James Rodríguez vertrekt alweer bij Rayo Vallecano
MADRID (ANP/RTR) - Colombiaans international James Rodríguez vertrekt een half jaar na zijn terugkeer alweer uit Europa. In overeenstemming met La Liga-club Rayo Vallecano is de 33-jarige middenvelder het eens geworden over de ontbinding van zijn tweejarige contract. Rodríguez gaat aan de slag bij León, de nummer 11 van Mexico afgelopen seizoen.
Rodríguez had zijn transfer naar Vallecano afgelopen zomer verdiend met zijn succesvolle optreden op de Copa América, waar hij Colombia naar de finale hielp. Bij Vallecano deed Rodríguez het afgelopen half jaar maar in zeven duels mee.
Real Madrid betaalde in 2014 bijna 80 miljoen euro aan AS Monaco voor de middenvelder. Rodríguez speelde ook voor FC Porto, Bayern München, Everton, Al-Rayyan en Olympiakos Piraeus.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
15 uur geleden