Colombiaan James Rodríguez vertrekt alweer bij Rayo Vallecano
MADRID (ANP/RTR) - Colombiaans international James Rodríguez vertrekt een half jaar na zijn terugkeer alweer uit Europa. In overeenstemming met La Liga-club Rayo Vallecano is de 33-jarige middenvelder het eens geworden over de ontbinding van zijn tweejarige contract. Rodríguez gaat aan de slag bij León, de nummer 11 van Mexico afgelopen seizoen.
Rodríguez had zijn transfer naar Vallecano afgelopen zomer verdiend met zijn succesvolle optreden op de Copa América, waar hij Colombia naar de finale hielp. Bij Vallecano deed Rodríguez het afgelopen half jaar maar in zeven duels mee.
Real Madrid betaalde in 2014 bijna 80 miljoen euro aan AS Monaco voor de middenvelder. Rodríguez speelde ook voor FC Porto, Bayern München, Everton, Al-Rayyan en Olympiakos Piraeus.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
3 uur geleden