Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Colbrelli mist Milaan-San Remo door bronchitis

Colbrelli mist Milaan-San Remo door bronchitis

MILAAN (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli moet de de klassieker Milaan - San Remo zaterdag aan zich voorbij laten gaan. Team Bahrain Victorious liet dinsdag via Twitter weten dat zijn 31-jarige kopman nog niet hersteld is van de bronchitis die hem tot opgave dwong in Parijs-Nice.

Colbrelli leek vroeg in het seizoen al aardig in vorm. Bij de Omloop Het Nieuwsblad finishte hij eind vorige maand als tweede. In 2021 meldde de snelle en sterke Italiaan zich tussen de echt groten in het wielerpeloton. Hij werd onder meer nationaal kampioen op de weg, veroverde de Europese titel en rondde zijn beste jaar tot dusver af met de zege in Parijs-Roubaix.

Meer uit Sport

Ook roeiers dubbelvier op de Bosbaan naar finale WK

AMSTELVEEN (ANP) - Ook de Nederlandse roeiers in de dubbelvier kunnen zich opmaken voor de finale op de WK in eigen land. Eerder verzekerden de Nederlandse mannen en vrouwen in de vierzonder zich al van een plek in de finale, die voor beide disciplines zaterdag op het programma staat.

1 uur geleden
Volleybalsters verliezen op EK na comeback alsnog van België

BAKOE (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben hun eerste nederlaag geleden op het EK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski ging in de National Gymnastics Arena in Bakoe in Azerbeidzjan in vijf sets onderuit tegen België: 2-3 (25-27 22-25 25-22 25-18 13-15).

1 uur geleden
Roeiers en roeisters vierzonder naar finale op WK in eigen land

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeiers in de vierzonder hebben de finale bereikt op de WK, gehouden op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos. Zowel de vrouwen als de mannen stelden in de halve finales een plek bij de beste drie veilig en kunnen zich opmaken voor de eindstrijd van zaterdag.

1 uur geleden
NOC*NSF schaft voor golfers aanvullende eisen voor LA2028 af

DEN HAAG (ANP) - NOC*NSF stelt geen aanvullende eisen meer voor golfers om zich te kwalificeren voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De sportkoepel is van mening dat de internationale kwalificatiecriteria voor de Spelen voldoende aansluiten bij de Nederlandse prestatiedoelstelling.

1 uur geleden
Colapinto ook in 2027 net als Gasly bij F1-team Alpine

ENSTONE (ANP) - Autocoureur Franco Colapinto rijdt ook volgend seizoen voor de Formule 1-renstal Alpine. De 23-jarige Argentijn heeft zijn contract met het team verlengd, meldt Alpine.

3 uur geleden
Wielrenner Eenkhoorn tot eind 2028 bij Soudal Quick-Step

WEVELGEM (ANP) - Pascal Eenkhoorn rijdt tot eind 2028 bij Soudal Quick-Step. De 29-jarige wielrenner heeft zijn contract bij de Belgische WorldTour-formatie, die volgend jaar verdergaat als Soudal Safety Jogger, met twee jaar verlengd.

5 uur geleden
Wereldrecordhouder Sawe meldt zich af voor marathon Berlijn

BERLIJN (ANP/AFP/DPA) - De Keniaanse marathonloper Sabastian Sawe heeft zich vanwege een blessure afgemeld voor de marathon van Berlijn eind september. De 31-jarige Keniaan liep afgelopen april tijdens de marathon van Londen als eerste officieel onder de magische grens van 2 uur (1.59.30).

6 uur geleden