Colbrelli mist Milaan-San Remo door bronchitis
MILAAN (ANP) - De Italiaanse wielrenner Sonny Colbrelli moet de de klassieker Milaan - San Remo zaterdag aan zich voorbij laten gaan. Team Bahrain Victorious liet dinsdag via Twitter weten dat zijn 31-jarige kopman nog niet hersteld is van de bronchitis die hem tot opgave dwong in Parijs-Nice.
Colbrelli leek vroeg in het seizoen al aardig in vorm. Bij de Omloop Het Nieuwsblad finishte hij eind vorige maand als tweede. In 2021 meldde de snelle en sterke Italiaan zich tussen de echt groten in het wielerpeloton. Hij werd onder meer nationaal kampioen op de weg, veroverde de Europese titel en rondde zijn beste jaar tot dusver af met de zege in Parijs-Roubaix.
Meer uit Sport
SAINT-DENIS (ANP) - De Italiaanse Sara Curtis heeft tijdens de EK zwemmen het wereldrecord op de 50 meter rugslag verbeterd. De pas 19-jarige Curtis tikte in de halve finales in het Olympic Aquatic Centre van Parijs aan in 26,63, ruim 2 tienden van een seconde sneller dan het oude record van de Australische Kaylee McKeown uit 2023 (26,86).
28 minuten geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft zich ook op de 200 meter vrije slag geplaatst voor de finale op de EK. In het Olympic Aquatic Centre van Parijs won de 26-jarige Friezin de eerste halve finale in 1.56,35, de derde tijd van allemaal. Ze was sneller dan woensdagochtend in de series (1.58,00). Imani de Jong schaarde zich niet bij de beste acht.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar heeft een flitsende start gemaakt op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige meerkamper bezet na drie onderdelen de tweede plaats achter de Duitse wereldkampioen Leo Neugebauer.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jorinde van Klinken kan zich opmaken voor de finale van het discuswerpen op de EK atletiek in Birmingham. De winnares van het zilver bij het kogelstoten had in de kwalificaties genoeg aan één worp om de limiet van 62,50 te slechten. Ze noteerde 62,74 meter. De finale is vrijdag.
7 uur geledenZAGREB (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) komt tijdens de kwalificatiewedstrijd bij de EK turnen in Zagreb in actie op de toestellen brug en balk. Dat blijkt uit de opstelling van de Nederlandse vrouwenploeg.
9 uur geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen (26) heeft zich op de 200 meter vrije slag geplaatst voor de halve finales op de EK in Parijs. De Friezin noteerde met 1.58,00 de vierde tijd, achter de Tsjechische Barbora Seemanová die met 1.57,10 de snelste was.
9 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Raoul Ehren start met een geheel fitte en frisse selectie aan het WK hockey in eigen land. Volgens de 53-jarige trainer van de titelverdediger is zijn ploeg in vorm. "We hebben na de play-offs en de laatste wedstrijden in de Pro League even rust gehad en daarna stevig getraind. Nu zijn we aan het taperen en klaar voor zaterdag", kijkt hij uit naar de eerste groepswedstrijd in Amstelveen tegen Chili.
12 uur geleden