Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Code oranje in Limburg en Brabant uitgebreid

Code oranje in Limburg en Brabant uitgebreid

DE BILT (ANP) - In Limburg en Noord-Brabant is donderdag code oranje van kracht om sneeuw en gladheid, meldt het KNMI. De weerwaarschuwing voor de twee provincies geldt vanaf het begin van de nacht tot 16.00 uur. Aanvankelijk zou de waarschuwing vanaf 06.00 uur gelden en van kracht blijven tot 12.00 uur. Het KNMI waarschuwt dat het openbaar vervoer en wegverkeer in de provincies in de ochtendspits veel overlast kunnen ondervinden.

Woensdagavond is in het zuiden van Limburg 5 tot 8 centimeter sneeuw gevallen. In de nacht sneeuwt het tijdelijk minder en regent het in Limburg. Vroeg in de ochtend gaat het opnieuw sneeuwen. De meeste sneeuw wordt verwacht in het oosten van Brabant en Limburg.

Ook in Gelderland kan sneeuwval gladheid veroorzaken. In die provincie geldt code geel. Aan het begin van de middag trekt de sneeuw weg naar Duitsland.

Meer uit Binnenland

Steekpartij in horecapand in Assen, twee gewonden

ASSEN (ANP) - Bij een steekpartij in een horecapand aan de Kerkstraat in Assen zijn twee mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Drenthe op X. De slachtoffers werden ter plaatse aangetroffen. Een van hen is ernstig gewond.

52 minuten geleden
Gewonde bij steekincident in woning in Leende

LEENDE (ANP) - Bij een steekpartij in Leende is in de nacht van zaterdag op zondag een persoon gewond geraakt. Het incident gebeurde rond 03.00 uur in een woning aan de Oostrikkerstraat. Dat meldt de politie Oost-Brabant op X.

1 uur geleden
29 arrestaties bij onrust in Den Haag, twee agenten gewond

DEN HAAG (ANP) - In de Schilderswijk in Den Haag heeft de politie zaterdagavond 29 aanhoudingen verricht. Feestvreugde om de WK-zege van Marokko sloeg daar om in ongeregeldheden. Twee agenten en een verkeersregelaar raakten daarbij gewond. Dat meldt de politie.

2 uur geleden
Grote steden weer rustig na onrust rond WK-zege Marokko

DEN HAAG (ANP) - In Rotterdam, Utrecht en Den Haag is het weer rustig op straat nadat de Mobiele Eenheid (ME) zaterdagavond moest optreden wegens onrust rond de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Fans van Marokko gingen in de grote steden de straat op om de winst te vieren.

3 uur geleden
Supporters Marokko rijden toeterend weg na feest in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn supporters van Marokko, die de winst van de WK-wedstrijd tegen Canada vierden, huiswaarts gekeerd.

3 uur geleden
Ook in Utrecht grijpt ME in wegens onrust na WK-wedstrijd Marokko

UTRECHT (ANP) - De Mobiele Eenheid (ME) heeft zaterdagavond ook ingegrepen in Utrecht doordat onrust ontstond na de WK-wedstrijd tussen Marokko en Canada. Dat meldt een woordvoerder van de politie Midden-Nederland.

3 uur geleden
ME werkt onrustige menigte de Haagse Schilderswijk uit

DEN HAAG (ANP) - De Mobiele Eenheid grijpt in bij de onrust in de Haagse Schilderswijk. Kort na 23.00 uur gaf burgemeester Jan van Zanen een noodbevel uit voor een deel van de wijk, waar het onrustig is geworden na de WK-overwinning van Marokko op Canada.

5 uur geleden