Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Code geel om mist ingetrokken

Code geel om mist ingetrokken

DE BILT (ANP) - De code geel die donderdagochtend voor een groot deel van Nederland werd afgekondigd vanwege dichte mistbanken, is weer ingetrokken. Rond 08.50 uur stonden alle seinen weer op groen bij het KNMI. Eerder op de ochtend kon het zicht in Limburg, Noord-Brabant, Gelderland, Overijssel en Utrecht plaatselijk minder dan 200 meter zijn.

Volgens Weeronline werd in Brabant en Gelderland donderdagochtend vroeg de dichtste mist gemeten. In het Gelderse Deelen ging het om 04.50 uur om 62 meter zicht. Bij Eindhoven Airport was het zicht om 06.20 uur 57 meter. Het vliegveld meldde 's ochtends vroeg dat sommige vluchten door de mist mogelijk geannuleerd zouden worden of vertraagd zouden zijn, maar een woordvoerder zei later dat het uiteindelijk "reuze meeviel" met de door de mist veroorzaakte overlast. Zeker drie uitgaande vluchten liepen vertraging op.

Op de weg had het verkeer wel last van de mist en was het met name in de oostelijke helft van het land drukker tijdens de ochtendspits, zag de ANWB. Zo stond het verkeer op de A12 vanaf de Duitse grens vast richting Arnhem. De vertraging liep op tot ruim een half uur. Op het hoogtepunt van de spits stond er om 08.25 uur 467 kilometer file. Dat is volgens de ANWB gebruikelijk voor een donderdag. De verkeersdienst verwacht een drukke avondspits met het paasweekeinde dat voor de deur staat.

Meer uit Binnenland

Gelderland roept op tot snellere procedures voor vol stroomnet

ARNHEM (ANP) - De provincie Gelderland roept het Rijk op te kijken naar snellere procedures voor het uitbreiden van het overvolle stroomnet. Onlangs werd duidelijk dat de uitbreiding van het net in grote delen van het land, waaronder Gelderland, forse vertraging oploopt. Volgens gedeputeerde Ans Mol (BBB) zijn de ruimtelijke procedures voor de bouw van nieuwe hoogspanningsstations vaak lang en ingewikkeld.

7 uur geleden
Douwe Bob vertrekt om veiligheid van zijn gezin te waarborgen

AMSTERDAM (ANP) - Douwe Bob heeft besloten om voorlopig uit Nederland te vertrekken om "de veiligheid van m'n gezin en mezelf te waarborgen". Dat schrijft de zanger in een bericht op Instagram. Hij voegt eraan toe dat hij dat doet op advies van de politie.

8 uur geleden
Behalve voor hitte ook waarschuwing voor onweer op woensdag

DE BILT (ANP) - Behalve voor de hitte geldt er in Nederland op woensdag ook een weerwaarschuwing voor onweer. In de loop van woensdagmiddag is er vooral in de oostelijke helft van het land kans op "enkele stevige onweersbuien", meldt het KNMI.

9 uur geleden
Wilders en Baudet bij protest tegen asielzoekers in Helmond

HELMOND (ANP) - In Helmond is in het bijzijn van PVV-leider Geert Wilders en FVD-voorman Thierry Baudet gedemonstreerd tegen de komst van een asielzoekerscentrum voor minderjarigen. Enkele honderden mensen hadden zich bij het stadhuis verzameld. Aan burgemeester Sjoerd Potters is een petitie overhandigd.

10 uur geleden
Politie toont herkenbare beelden verdachten rellen Scheveningen

DEN HAAG (ANP) - De politie heeft herkenbare beelden getoond van verdachten van openlijke geweldpleging in Scheveningen in mei, waar toen rellen uitbraken. Het gaat om vier verdachten die zich nog niet hebben gemeld bij de politie, ondanks oproepen daartoe. Eerder werden van hen geblurde beelden getoond.

10 uur geleden
Apotheek in Venlo mag per direct geen medicijnen meer afgeven

UTRECHT/VENLO (ANP) - Een apotheekbedrijf in Venlo mag per direct geen enkel medicijn meer afgeven. Volgens de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) zijn er "acute risico's voor de patiƫntveiligheid". Zo'n bevel van de inspectie is heel uitzonderlijk.

10 uur geleden
Loonsverhoging en meer gelijkheid voor medewerkers universiteiten

DEN HAAG (ANP) - De salarissen van medewerkers van universiteiten gaan omhoog. Daarnaast beloven de instellingen dat ze meer doen om het verschil in loon tussen mannen en vrouwen kleiner te maken. Dat staat in een cao, waarover werkgevers en vakbonden een akkoord hebben bereikt.

11 uur geleden