Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cocu's Derby County stunt tegen Crystal Palace

Cocu's Derby County stunt tegen Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Trainer Phillip Cocu heeft met Derby County voor een grote verrassing gezorgd door Crystal Palace in eigen huis uit te schakelen in de derde ronde van de FA Cup, 0-1. Chris Martin maakte in de 32e minuut het doelpunt voor Derby County, dat zeventiende staat in het Championship, het tweede niveau van Engeland.

Bij Derby County was Wayne Rooney de aanvoerder en verdedigde de Nederlander Kelle Roos het doel. Jaïro Riedewald werd bij Crystal Palace in de tweede helft gewisseld. Luka Milivojevic (Crystal Palace) werd in de 63e minuut met rood van het veld gestuurd.

Tottenham Hotspur en Middlesbrough moeten op herhaling. Coach José Mourinho zag zijn ploeg bij Middlesbrough, de nummer 16 uit het Championship, niet verder komen dan 1-1. Ashley Fletcher had de thuisploeg in de tweede helft op 1-0 gezet. Lucas Moura bracht de Spurs elf minuten later op gelijke hoogte. Middlesbrough-doelman Tomas Mejías hield zijn team daarna op de been.

Chelsea

Chelsea won eenvoudig van Nottingham Forest, 2-0. De ploeg van Frank Lampard besliste het duel al in de eerste helft. Callum Hudson-Odoi bracht in de zesde minuut de 1-0 op het scorebord. Ross Barkley verdubbelde na een half uur de voorsprong.

Sheffield United won met 2-1 van AFC Fylde, een club uit de National League, het vijfde niveau van Engeland. Sheffield-doelman Michael Verrips moest in de eerste helft worden vervangen, nadat hij in botsing was gekomen met zijn ploeggenoot Kean Bryan. Callum Robinson en Leon Clarke zorgden voor de doelpunten. Jordan Williams bracht voor Fylde nog even de spanning terug met de 2-1.

Meer uit Voetbal

Koning en koningin vieren feest met spelers Curaçao in kleedkamer

KANSAS CITY (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben met de spelers van Curaçao feestgevierd in de kleedkamer van de ploeg. Ze vierden samen het 0-0 gelijkspel tegen Ecuador. Het koningspaar danste met de selectie op muziek.

6 minuten geleden
Curaçao mag na gelijkspel blijven dromen van zestiende finales

KANSAS CITY (ANP) - Dat Curaçao in Kansas City met 0-0 heeft gelijkgespeeld tegen Ecuador mag een voetbalwonder worden genoemd. Doelman Eloy Room groeide met een reeks knappe reddingen uit tot de man van de wedstrijd. Curaçao haalde voor het eerst een punt op het WK voetbal en mag blijven dromen van de zestiende finales. Ecuador wacht nog een laatste groepswedstrijd in Philadelphia tegen Ivoorkust.

7 minuten geleden
Koningspaar, prinses en minister van Oranje naar The Blue Wave

KANSAS CITY (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima, prinses Ariane en minister Mirjam Sterk (Langdurige Zorg, Jeugd en Sport) zijn in de nacht van zaterdag op zondag aanwezig bij de tweede groepswedstrijd van Curaçao tegen Ecuador. De aftrap is om 02.00 uur (Nederlandse tijd).

4 uur geleden
Bondscoach Potter: Zweden heeft verdiend verloren van Nederland

HOUSTON (ANP) - Bondscoach Graham Potter zocht niet naar excuses na de nederlaag van Zweden tegen het Nederlands elftal (5-1). "We hebben verdiend verloren", zei de opvolger van de vorig jaar oktober ontslagen Jon Dahl Tomasson.

6 uur geleden
Koeman over openingstreffer Brobbey: in eerste goal zat alles

HOUSTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was na het gewonnen WK-duel met Zweden (5-1) lovend over de openingstreffer van Brian Brobbey. "In de eerste goal zat alles wat je wil", aldus Koeman.

7 uur geleden
Oranje breekt record Brazilië met veertien ongeslagen WK-duels

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft dankzij de zege van 5-1 tegen Zweden het record van de Braziliaanse voetballers uit de jaren 50 en 60 verbroken. Oranje is nu veertien WK-duels op rij ongeslagen. Tot zondag, toen het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-2 gelijkspeelde tegen Japan, moest Nederland het record nog delen met sterspeler Pelé en de andere Braziliaanse internationals van die tijd.

8 uur geleden
Oranje na ruime zege op Zweden vrijwel zeker van tweede ronde WK

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Houston met 5-1 winnen van Zweden. Oranje was het toernooi begonnen met een gelijkspel (2-2) tegen Japan.

8 uur geleden