Cocu's Derby County stunt tegen Crystal Palace
LONDEN (ANP) - Trainer Phillip Cocu heeft met Derby County voor een grote verrassing gezorgd door Crystal Palace in eigen huis uit te schakelen in de derde ronde van de FA Cup, 0-1. Chris Martin maakte in de 32e minuut het doelpunt voor Derby County, dat zeventiende staat in het Championship, het tweede niveau van Engeland.
Bij Derby County was Wayne Rooney de aanvoerder en verdedigde de Nederlander Kelle Roos het doel. Jaïro Riedewald werd bij Crystal Palace in de tweede helft gewisseld. Luka Milivojevic (Crystal Palace) werd in de 63e minuut met rood van het veld gestuurd.
Tottenham Hotspur en Middlesbrough moeten op herhaling. Coach José Mourinho zag zijn ploeg bij Middlesbrough, de nummer 16 uit het Championship, niet verder komen dan 1-1. Ashley Fletcher had de thuisploeg in de tweede helft op 1-0 gezet. Lucas Moura bracht de Spurs elf minuten later op gelijke hoogte. Middlesbrough-doelman Tomas Mejías hield zijn team daarna op de been.
Chelsea
Chelsea won eenvoudig van Nottingham Forest, 2-0. De ploeg van Frank Lampard besliste het duel al in de eerste helft. Callum Hudson-Odoi bracht in de zesde minuut de 1-0 op het scorebord. Ross Barkley verdubbelde na een half uur de voorsprong.
Sheffield United won met 2-1 van AFC Fylde, een club uit de National League, het vijfde niveau van Engeland. Sheffield-doelman Michael Verrips moest in de eerste helft worden vervangen, nadat hij in botsing was gekomen met zijn ploeggenoot Kean Bryan. Callum Robinson en Leon Clarke zorgden voor de doelpunten. Jordan Williams bracht voor Fylde nog even de spanning terug met de 2-1.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
9 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
11 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden