Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cocu pakt met Vitesse punt in eigen huis tegen PEC

Cocu pakt met Vitesse punt in eigen huis tegen PEC

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een punt overgehouden aan het duel met PEC Zwolle. In Arnhem werd het 1-1. Vitesse blijft met het gelijkspel net boven de degradatiestreep op plek 14 steken. Zwolle staat nu negende.

Van Vitesse kwam vrijdag het eerste gevaar in de wedstrijd. In de vierde minuut schoot Melle Meulensteen echter voorlangs. Even later maakte PEC Zwolle de eerste goal. In minuut 25 was het Younes Namli die werd vrijgespeeld en vanaf buiten het zestienmetergebied de keeper verschalkte in de rechterhoek: 0-1. Daarna ging Vitesse direct op zoek naar de gelijkmaker. Dat leidde tot enkele gevaarlijke situaties, maar niet tot een Arnhemse goal.

Na rust veranderde dat. Vitesse probeerde meer druk te leggen op de Zwolse verdediging. Dat lukte, al had de ploeg geduld nodig. Pas in minuut 88 was het aanvaller Million Manhoef die tekende voor de gelijkmaker: 1-1. Op de achterlijn omspeelde hij knap een Zwolle-verdediger, waarna hij in de korte hoek hard raak schoot.

Grote kansen Vitesse

Vitesse zette daarna aan en was veel beter dan PEC. De ploeg creëerde nog enkele grote kansen, maar een overwinning zat er niet meer in. In totaal schoot Vitesse maar liefst elf keer op goal, PEC Zwolle één keer.

Het gelijkspel verlicht de druk een beetje bij Vitesse-trainer Phillip Cocu, die met zijn ploeg voor de derde keer op rij niet weet te winnen. De laatste overwinning van Vitesse dateert van 1 oktober. Toen werd rivaal NEC verslagen.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

6 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

6 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

7 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

7 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

8 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

9 uur geleden
Inter dichter bij titel door nederlaag Napoli tegen Lazio

NAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.

11 uur geleden