Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Cocu pakt met Vitesse punt in eigen huis tegen PEC

Cocu pakt met Vitesse punt in eigen huis tegen PEC

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een punt overgehouden aan het duel met PEC Zwolle. In Arnhem werd het 1-1. Vitesse blijft met het gelijkspel net boven de degradatiestreep op plek 14 steken. Zwolle staat nu negende.

Van Vitesse kwam vrijdag het eerste gevaar in de wedstrijd. In de vierde minuut schoot Melle Meulensteen echter voorlangs. Even later maakte PEC Zwolle de eerste goal. In minuut 25 was het Younes Namli die werd vrijgespeeld en vanaf buiten het zestienmetergebied de keeper verschalkte in de rechterhoek: 0-1. Daarna ging Vitesse direct op zoek naar de gelijkmaker. Dat leidde tot enkele gevaarlijke situaties, maar niet tot een Arnhemse goal.

Na rust veranderde dat. Vitesse probeerde meer druk te leggen op de Zwolse verdediging. Dat lukte, al had de ploeg geduld nodig. Pas in minuut 88 was het aanvaller Million Manhoef die tekende voor de gelijkmaker: 1-1. Op de achterlijn omspeelde hij knap een Zwolle-verdediger, waarna hij in de korte hoek hard raak schoot.

Grote kansen Vitesse

Vitesse zette daarna aan en was veel beter dan PEC. De ploeg creëerde nog enkele grote kansen, maar een overwinning zat er niet meer in. In totaal schoot Vitesse maar liefst elf keer op goal, PEC Zwolle één keer.

Het gelijkspel verlicht de druk een beetje bij Vitesse-trainer Phillip Cocu, die met zijn ploeg voor de derde keer op rij niet weet te winnen. De laatste overwinning van Vitesse dateert van 1 oktober. Toen werd rivaal NEC verslagen.

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

12 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

13 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

16 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

16 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

18 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

21 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

1 dag geleden