Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coaches in Engeland spuwen gal over VAR

Coaches in Engeland spuwen gal over VAR

BOURNEMOUTH (ANP/RTR) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur was na afloop van de teleurstellende 0-0 van zijn ploeg tegen Bournemouth weer eens woest op de videoscheidsrechter. De Portugese oefenmeester beklaagde zich dat zijn spits Harry Kane geen strafschop kreeg na een overtreding op hem vroeg in de wedstrijd.

"Iedereen weet dat het een strafschop is en als ik zeg iedereen, dan bedoel ik iedereen", zei Mourinho. Hij wist ook wie er volgens hem achter zat. "Het is dezelfde scheidsrechter die de VAR-beslissing nam als in de wedstrijd tegen Sheffield United, Michael Oliver. Meningen doen ter zake en dat is niet alleen de mijne. Net als bij Sheffield was de man van de wedstrijd niet een van de spelers."

De VAR keurde in de slotfase van de wedstrijd ook nog een doelpunt van Bournemouth af wegens hands.

Ook coach Dean Smith van Aston Villa beklaagde zich over de videoscheidsrechter na de 3-0-nederlaag tegen Manchester United. Scheidsrechter Jon Moss wees naar de stip nadat hij een overtreding had gezien op Bruno Fernandes van United.

"De eerste aanraking van Fernandes is op de bal, de tweede op het scheenbeen van verdediger Ezri Konsa", mopperde Smith. "Ik kan begrijpen dat Jon het verkeerd ziet, maar als het naar de VAR gaat, dan snap ik niet waar die naar kijkt. Het is een schandelijke beslissing."

United-coach Ole Gunnar Solskjaer was het daar overigens niet mee eens. "Ik denk dat het een strafschop was. Die jongen steekt zij been uit. Fernandes maakte een fantastische Zidane-draai en landde bovenop hem."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid boekt minimale zege in aanloop naar Clásico

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft tegen RC Deportivo geen fout gemaakt in aanloop naar de 'Clásico' tussen koploper FC Barcelona en Real Madrid van zondagavond. De nummer 2 won op eigen veld met minimaal verschil van de club uit A Coruña door een treffer van spits Julián Álvarez. Zo verkleinde Atlético de achterstand op Barcelona tot 2 punten. Real volgt op 4 punten van de stadgenoot.

7 uur geleden
Sc Heerenveen wint uitduel met ADO onder barre omstandigheden

DEN HAAG (ANP) - Sc Heerenveen heeft in het regen- en stormachtige Den Haag een zwaarbevochten Eredivisiezege geboekt op ADO: 2-3. De Deen Jacob Trenskow was belangrijk voor de Friezen met twee treffers, Maxence Rivera was twee keer de aangever. ADO gaf geen goed vervolg aan de eerste competitieoverwinning van het seizoen, vorige week tegen landskampioen PSV.

8 uur geleden
Middenvelder Taylor helpt Lazio met treffer aan koppositie

ROME (ANP) - Middenvelder Kenneth Taylor heeft met het verzorgen van de openingstreffer tegen Parma een belangrijke bijdrage geleverd aan een nieuwe overwinning van Lazio. De ploeg uit Rome won op eigen veld met 2-1 en heeft daardoor de koppositie weer in handen. Internazionale kan zondag op gelijke hoogte komen bij een zege op Fiorentina.

8 uur geleden
Willem II verliest van SC Cambuur (1-6) met interim-coach Koster

TILBURG (ANP) - Het ontslag van John Stegeman en de benoeming van Adri Koster als interim-trainer hebben nog niet tot het gewenste resultaat bij Willem II geleid. De club leed voor eigen publiek een kansloze nederlaag tegen SC Cambuur (1-6).

10 uur geleden
Borussia Dortmund wint weer in Bundesliga na twee gelijke spelen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft na twee gelijke spelen weer een overwinning geboekt in de Bundesliga en is voorlopig weer koploper. Met Oranje-international Joey Veerman de hele wedstrijd binnen de lijnen won de ploeg van trainer Niko Kovač voor eigen publiek nipt van Eintracht Frankfurt: 1-0. Invaller Maximilian Beier maakte tien minuten voor tijd het enige doelpunt met een geplaatst schot in de verre hoek.

10 uur geleden
Tottenham verslaat Chelsea in regenachtige Londense derby

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Londense derby met Chelsea zaterdag met 2-0 gewonnen in de stromende regen op Stamford Bridge. Door de uitzege klimmen de Spurs van de achttiende naar de twaalfde plaats in de Premier League, met nu 9 punten uit acht duels. Chelsea blijft vierde met 13 punten.

10 uur geleden
Opgeleefd Zwolle laat FC Utrecht in blessuretijd langszij komen

UTRECHT (ANP) - PEC Zwolle is aardig opgeleefd onder interim-trainer Dennis van der Ree. De club leek na een treffer van de ingevallen Elias Sørensen op weg naar een uitzege op FC Utrecht. Sem van Duijn maakte echter in blessuretijd nog gelijk (1-1).

12 uur geleden