Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coaches in Engeland spuwen gal over VAR

Coaches in Engeland spuwen gal over VAR

BOURNEMOUTH (ANP/RTR) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur was na afloop van de teleurstellende 0-0 van zijn ploeg tegen Bournemouth weer eens woest op de videoscheidsrechter. De Portugese oefenmeester beklaagde zich dat zijn spits Harry Kane geen strafschop kreeg na een overtreding op hem vroeg in de wedstrijd.

"Iedereen weet dat het een strafschop is en als ik zeg iedereen, dan bedoel ik iedereen", zei Mourinho. Hij wist ook wie er volgens hem achter zat. "Het is dezelfde scheidsrechter die de VAR-beslissing nam als in de wedstrijd tegen Sheffield United, Michael Oliver. Meningen doen ter zake en dat is niet alleen de mijne. Net als bij Sheffield was de man van de wedstrijd niet een van de spelers."

De VAR keurde in de slotfase van de wedstrijd ook nog een doelpunt van Bournemouth af wegens hands.

Ook coach Dean Smith van Aston Villa beklaagde zich over de videoscheidsrechter na de 3-0-nederlaag tegen Manchester United. Scheidsrechter Jon Moss wees naar de stip nadat hij een overtreding had gezien op Bruno Fernandes van United.

"De eerste aanraking van Fernandes is op de bal, de tweede op het scheenbeen van verdediger Ezri Konsa", mopperde Smith. "Ik kan begrijpen dat Jon het verkeerd ziet, maar als het naar de VAR gaat, dan snap ik niet waar die naar kijkt. Het is een schandelijke beslissing."

United-coach Ole Gunnar Solskjaer was het daar overigens niet mee eens. "Ik denk dat het een strafschop was. Die jongen steekt zij been uit. Fernandes maakte een fantastische Zidane-draai en landde bovenop hem."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

4 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

5 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

23 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden