Coach Zidane: rentree Ronaldo bij Real Madrid is mogelijk
MADRID (ANP) - Coach Zinédine Zidane van Real Madrid liet zich in zijn vooruitblik op de return tegen Atalanta in de Champions League verleiden tot enkele prikkelende uitspraken over Cristiano Ronaldo. "Als er zoveel geruchten zijn over een mogelijke terugkeer naar Real dan zit er misschien een kern van waarheid in", erkende de voormalige topvoetballer. "Het is mogelijk, het is mogelijk. Laten we zien wat er in de toekomst gaat gebeuren."
De Franse trainer bracht echter nog wel wat nuances aan. "We kennen Cristiano, we weten wie hij is als mens en wat hij voor Real Madrid heeft gedaan. Maar momenteel is hij speler van Juventus en je moet respect hebben voor hem en voor de club. Hij is een geweldige speler en nu profiteert Juventus van hem."
Ronaldo stapte in de zomer van 2018 voor 117 miljoen euro van Real Madrid over naar Juventus. De Portugese vedette tekende een contract tot medio 2022. Hij heeft de Italiaanse club nog niet aan de fel begeerde titel in de Champions League kunnen helpen. Vorige week werd Juventus op dramatische wijze uitgeschakeld door FC Porto in de achtste finales. Sindsdien zijn de geruchten over een vervroegd vertrek van Ronaldo uit Turijn alleen maar sterker geworden.
Hattrick
Ronaldo produceerde zondag in zijn 600e competitiewedstrijd op het hoogste niveau tegen Cagliari (1-3) een zogenoemde perfecte hattrick. Hij scoorde met rechts, met links en met het hoofd. Het was zijn zevende perfecte trio in zijn loopbaan. De getergde Ronaldo weigerde na afloop interviews te geven. "De toekomst is morgen. Er valt nog veel te winnen met Juventus en Portugal", verzekerde hij naderhand op sociale media.
Real Madrid, waar Ronaldo tussen 2009 en 2018 grote furore maakte, begint dinsdag op eigen veld met een voorsprong van 1-0 aan de return tegen Atalanta.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden