Coach Zidane: hopelijk speelt Hazard dit seizoen nog voor Real
MADRID (ANP) - Trainer Zinédine Zidane hoopt dat Eden Hazard dit seizoen nog in actie komt voor Real Madrid. De Belg heeft opnieuw last gekregen van zijn rechterenkel.
Hazard ontbreekt daardoor ook zondag als Real op bezoek gaat bij Athletic Club uit Bilbao. De aanvaller miste donderdag ook al het duel met Getafe. Afgelopen zondag speelde hij wel tegen Espanyol.
"Eden heeft weer problemen met zijn rechterenkel", zei Zidane. "Hopelijk is het niets ernstigs, maar we moeten afwachten. Ik hoop dat hij dit seizoen nog in actie kan komen voor ons."
Hazard kwam vorig jaar voor 100 miljoen euro over van Chelsea, maar speelde wegens verschillende blessures slechts 14 van de 33 duels voor de koploper van La Liga.
Real Madrid verdedigt zondag een voorsprong van 4 punten op Barcelona, dat voor een lastige uitwedstrijd tegen Villarreal staat.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden