Coach Zidane: hopelijk speelt Hazard dit seizoen nog voor Real
MADRID (ANP) - Trainer Zinédine Zidane hoopt dat Eden Hazard dit seizoen nog in actie komt voor Real Madrid. De Belg heeft opnieuw last gekregen van zijn rechterenkel.
Hazard ontbreekt daardoor ook zondag als Real op bezoek gaat bij Athletic Club uit Bilbao. De aanvaller miste donderdag ook al het duel met Getafe. Afgelopen zondag speelde hij wel tegen Espanyol.
"Eden heeft weer problemen met zijn rechterenkel", zei Zidane. "Hopelijk is het niets ernstigs, maar we moeten afwachten. Ik hoop dat hij dit seizoen nog in actie kan komen voor ons."
Hazard kwam vorig jaar voor 100 miljoen euro over van Chelsea, maar speelde wegens verschillende blessures slechts 14 van de 33 duels voor de koploper van La Liga.
Real Madrid verdedigt zondag een voorsprong van 4 punten op Barcelona, dat voor een lastige uitwedstrijd tegen Villarreal staat.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
11 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
12 uur geleden