
Coach Xavi van Barcelona ziet 'keerpunt' in duel met Porto
BARCELONA (ANP) - Coach Xavi van FC Barcelona noemt de wedstrijd in de Champions League dinsdag tegen FC Porto "van vitaal belang". Bij winst is de ploeg zeker van een plek in de knock-outfase en daar hunkert de Catalaanse ploeg naar. De afgelopen twee seizoenen wist Barcelona niet door te dringen tot de laatste zestien van de Champions League. "Daarom is dit een heel belangrijke wedstrijd voor ons. Het kan een keerpunt worden."
Xavi heeft weer de beschikking over een fitte Frenkie de Jong, maar de aan zijn rug geblesseerde doelman Marc-André ter Stegen is nog een twijfelgeval. "We testen hem dinsdag om te zien hoeveel pijn hij nog heeft en of hij kan spelen", aldus de coach, die niet heel tevreden is over het spel van zijn ploeg. "De laatste tijd gaan de dingen niet zoals we willen, maar we zijn op de goede weg. We geloven in wat we doen."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
23 minuten geledenMADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
1 uur geledenBODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
3 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.
20 uur geleden