Coach Xavi van Barcelona ziet 'keerpunt' in duel met Porto
BARCELONA (ANP) - Coach Xavi van FC Barcelona noemt de wedstrijd in de Champions League dinsdag tegen FC Porto "van vitaal belang". Bij winst is de ploeg zeker van een plek in de knock-outfase en daar hunkert de Catalaanse ploeg naar. De afgelopen twee seizoenen wist Barcelona niet door te dringen tot de laatste zestien van de Champions League. "Daarom is dit een heel belangrijke wedstrijd voor ons. Het kan een keerpunt worden."
Xavi heeft weer de beschikking over een fitte Frenkie de Jong, maar de aan zijn rug geblesseerde doelman Marc-André ter Stegen is nog een twijfelgeval. "We testen hem dinsdag om te zien hoeveel pijn hij nog heeft en of hij kan spelen", aldus de coach, die niet heel tevreden is over het spel van zijn ploeg. "De laatste tijd gaan de dingen niet zoals we willen, maar we zijn op de goede weg. We geloven in wat we doen."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
4 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
17 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
17 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
17 uur geleden