Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Xavi van Barcelona zag veel beter Bayern

Coach Xavi van Barcelona zag veel beter Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Coach Xavi van Barcelona had weinig moeite om toe te geven dat de nederlaag bij Bayern München (3-0) in de Champions League volkomen terecht was. "Onze tegenstander was beter, superieur. Het heeft geen zin dat te ontkennen", aldus de opvolger van Ronald Koeman. Door de nederlaag is Barcelona uitgeschakeld in de Champions League.

"Ik heb de spelers verteld dat dit de dag is van een nieuw begin", vervolgde Xavi. "We willen weer een heel sterk team gaan opbouwen. Straks willen we weer spelen op een niveau waar we thuis horen en dat is niet de Europa League, waar we nu in moeten spelen. We willen meer."

Dat neemt niet weg dat hij dat toernooi wel wil winnen. "Dat is nu ons volgende doel. Hoe frustrerend ook, maar meer is nu niet mogelijk. Vanaf nu moeten we opnieuw beginnen. We willen een beter Barcelona. Daar ben ik verantwoordelijk voor."

Meer uit Voetbal

FC Barcelona haalt Gabriel Jesus als vervanger van Lewandowski

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk een opvolger voor de eind juni naar Chicago Fire vertrokken spits Robert Lewandowski. De Spaanse landskampioen neemt Gabriel Jesus over van Arsenal. De 29-jarige Braziliaan ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Barcelona, dat ook lange tijd bezig was om de Argentijn Julián Álvarez van Atlético Madrid over te nemen. Die club wilde echter niet meewerken aan een overgang.

26 minuten geleden
Hartprobleem houdt Napoli-speler McTominay voorlopig aan de kant

NAPELS (ANP/RTR) - Napoli kan een maand lang niet beschikken over Scott McTominay. De 29-jarige Schotse middenvelder heeft een klein hartprobleem, waarvoor een operatie nodig is.

1 uur geleden
Zuid-Korea kiest ook voor Spanjaard als bondscoach voetballers

SEOUL (ANP/RTR) - Zuid-Korea heeft Robert Moreno aangesteld als bondscoach. De 48-jarige Spanjaard leidt de Aziaten op interim-basis tot en met november, maakte de Zuid-Koreaanse voetbalbond KFA bekend.

6 uur geleden
Lamine Yamal en Raphinha helpen Barcelona aan ruime zege

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal en Raphinha hebben FC Barcelona aan een ruime zege op Rayo Vallecano geholpen. De aanvallers tekenden allebei voor twee doelpunten tijdens de 5-2-overwinning in het eigen Camp Nou.

14 uur geleden
Titelverdediger Arsenal boekt nipte zege bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.

16 uur geleden
Opnieuw hoofdrol voor Malen met 2 treffers bij winnend AS Roma

LECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.

18 uur geleden
Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

22 uur geleden