Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Xavi van Barcelona zag veel beter Bayern

Coach Xavi van Barcelona zag veel beter Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Coach Xavi van Barcelona had weinig moeite om toe te geven dat de nederlaag bij Bayern München (3-0) in de Champions League volkomen terecht was. "Onze tegenstander was beter, superieur. Het heeft geen zin dat te ontkennen", aldus de opvolger van Ronald Koeman. Door de nederlaag is Barcelona uitgeschakeld in de Champions League.

"Ik heb de spelers verteld dat dit de dag is van een nieuw begin", vervolgde Xavi. "We willen weer een heel sterk team gaan opbouwen. Straks willen we weer spelen op een niveau waar we thuis horen en dat is niet de Europa League, waar we nu in moeten spelen. We willen meer."

Dat neemt niet weg dat hij dat toernooi wel wil winnen. "Dat is nu ons volgende doel. Hoe frustrerend ook, maar meer is nu niet mogelijk. Vanaf nu moeten we opnieuw beginnen. We willen een beter Barcelona. Daar ben ik verantwoordelijk voor."

Meer uit Voetbal

KNVB: zorgen clubs over aanhoudende droogte vooralsnog beperkt

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.

1 uur geleden
Geweigerde Somalische WK-arbiter 'trots' om Super Cup te leiden

SALZBURG (ANP) - Omar Artan, de scheidsrechter die voor het afgelopen WK voetbal de toegang tot de VS werd geweigerd vanwege vermeende banden met leden van terroristische organisaties, is trots om woensdag de UEFA Super Cup te fluiten. Dat zei de Somaliër op de website van de Europese voetbalbond UEFA.

3 uur geleden
Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Infantino

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

13 uur geleden
Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

19 uur geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

20 uur geleden
Liverpool huurt verdediger Araújo van FC Barcelona

LIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.

22 uur geleden
Doelman Nikiema verlengt contract bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Doelman Kilian Nikiema heeft zijn contract bij ADO Den Haag verlengd. Hij is nu tot medio 2030 aan de naar de Eredivisie gepromoveerde club verbonden. Zijn oude verbintenis liep volgend jaar af.

1 dag geleden