Coach Xavi van Barcelona zag veel beter Bayern
MÜNCHEN (ANP) - Coach Xavi van Barcelona had weinig moeite om toe te geven dat de nederlaag bij Bayern München (3-0) in de Champions League volkomen terecht was. "Onze tegenstander was beter, superieur. Het heeft geen zin dat te ontkennen", aldus de opvolger van Ronald Koeman. Door de nederlaag is Barcelona uitgeschakeld in de Champions League.
"Ik heb de spelers verteld dat dit de dag is van een nieuw begin", vervolgde Xavi. "We willen weer een heel sterk team gaan opbouwen. Straks willen we weer spelen op een niveau waar we thuis horen en dat is niet de Europa League, waar we nu in moeten spelen. We willen meer."
Dat neemt niet weg dat hij dat toernooi wel wil winnen. "Dat is nu ons volgende doel. Hoe frustrerend ook, maar meer is nu niet mogelijk. Vanaf nu moeten we opnieuw beginnen. We willen een beter Barcelona. Daar ben ik verantwoordelijk voor."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
5 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
15 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
15 uur geleden