Coach Xavi van Barcelona verwacht 'voetbaloorlog' tegen PSG
BARCELONA (ANP/RTR) - Trainer Xavi van FC Barcelona maakt zich op voor een "grote voetbaloorlog" in aanloop naar de returnwedstrijd tegen Paris Saint-Germain in de kwartfinales van de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong won het eerste duel in Parijs met 3-2.
"We zijn niet een team dat speculeert", zei Xavi tijdens een persconferentie een dag voor de return. "Wij willen de bal hebben en gaan voor een overwinning. Hopelijk zijn we op ons best. Ze gaan veel van ons eisen."
Barcelona is de laatste maanden bezig aan een goede serie. De nummer 2 van Spanje is ongeslagen in de laatste dertien wedstrijden in alle competities, sinds de laatste nederlaag tegen Villarreal eind januari.
Luid zijn
Toch verwacht Xavi een lastige wedstrijd tegen PSG, de koploper van Frankrijk. "Onze fans moeten luid zijn, want PSG zal ons laten lijden, daar bestaat geen twijfel over. We moeten een team zijn om ze te verslaan. Wij allemaal samen."
De wedstrijd tussen Barcelona en PSG begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
3 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
3 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden