Coach Xavi van Barcelona verwacht 'voetbaloorlog' tegen PSG
BARCELONA (ANP/RTR) - Trainer Xavi van FC Barcelona maakt zich op voor een "grote voetbaloorlog" in aanloop naar de returnwedstrijd tegen Paris Saint-Germain in de kwartfinales van de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong won het eerste duel in Parijs met 3-2.
"We zijn niet een team dat speculeert", zei Xavi tijdens een persconferentie een dag voor de return. "Wij willen de bal hebben en gaan voor een overwinning. Hopelijk zijn we op ons best. Ze gaan veel van ons eisen."
Barcelona is de laatste maanden bezig aan een goede serie. De nummer 2 van Spanje is ongeslagen in de laatste dertien wedstrijden in alle competities, sinds de laatste nederlaag tegen Villarreal eind januari.
Luid zijn
Toch verwacht Xavi een lastige wedstrijd tegen PSG, de koploper van Frankrijk. "Onze fans moeten luid zijn, want PSG zal ons laten lijden, daar bestaat geen twijfel over. We moeten een team zijn om ze te verslaan. Wij allemaal samen."
De wedstrijd tussen Barcelona en PSG begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
11 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
57 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
2 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
20 uur geleden