
Coach Vogel alweer ontslagen bij FC Basel
BASEL (ANP) - FC Basel heeft coach Heiko Vogel ontslagen. De 47-jarige Duitser werd eerder dit jaar aangesteld als technisch directeur, maar ging als trainer aan de slag toen Timo Schultz vanwege de tegenvallende resultaten moest vertrekken.
Maar Vogel slaagde er niet in voor de ommekeer te zorgen. FC Basel verloor alle vier de wedstrijden onder leiding van Vogel. De veelvoudig Zwitsers kampioen staat op de laatste plek in de competitie.
FC Basel heeft oud-international Fabio Celestini tot het einde van het seizoen als nieuwe coach aangesteld. Hij wordt de trainer van Finn van Breemen, die in de zomer de overstap maakte van ADO Den Haag.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen en is ook na vijf competitiewedstrijden in de Premier League zonder puntenverlies. De landskampioen van coach Arne Slot won op Anfield met 2-1.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Twente heeft onder de nieuwe coach John van den Brom de tweede seizoenszege geboekt. De ploeg uit Enschede won bij Sparta Rotterdam met 5-1.
19 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig international Jérôme Boateng heeft zijn carrière beëindigd. De 37-jarige oud-speler van Bayern München werd in 2014 met het Duits elftal wereldkampioen in Brazilië.
19 uur geledenMADRID (ANP) - De 19-jarige aanvalster Lotte Keukelaar verruilt Ajax voor Real Madrid. Dat heeft Ajax in een persbericht bekendgemaakt. Keukelaar stond nog tot medio 2027 onder contract bij Ajax en vertrekt per direct voor een recordbedrag voor het Nederlandse vrouwenvoetbal naar Madrid. Ajax heeft de hoogte van de transfersom niet bekendgemaakt.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie van koploper Feyenoord kan zondag in het uitduel met AZ nog niet beschikken over Hwang In-beom, Jordan Lotomba en Jakub Moder. De drie spelers zijn nog niet hersteld van hun blessures.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens kan zondag in het duel met koploper Feyenoord nog geen beroep doen op aanvaller Troy Parrott. De spits is nog niet hersteld van een knieblessure.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz verwacht zondag tegen Ajax "een veel opener wedstrijd" dan vorig seizoen. "Ajax speelt op een andere manier dan verleden jaar", stelde Bosz bij de persconferentie voor de topper in Eindhoven. "Ze spelen meer zoals ze in het verleden speelden. Meer naar voren. Daardoor komen er grote ruimtes."
1 dag geleden