Coach Van Wonderen begint met nederlaag bij Schalke
HANNOVER (ANP/DPA) - Kees van Wonderen heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Schalke 04 verloren. Door de 1-0-nederlaag bij Hannover blijft de vermaarde Duitse club uit Gelsenkirchen veertiende in de Tweede Bundesliga.
Van Wonderen (55) werd twee weken geleden benoemd als opvolger van de Belg Karel Geraerts, die de schuld kreeg van de matige prestaties op het tweede niveau in Duitsland. De oud-trainer van Go Ahead Eagles en sc Heerenveen, bracht met doelman Ron-Thorben Hoffmann en middenvelder Lino Tempelmann twee spelers die onder zijn voorganger geen kans kregen. Het voorkwam niet dat Schalke opnieuw verloor. Fabian Kunze maakte voor 49.000 toeschouwers, onder wie ongeveer 10.000 Schalke-fans, de enige treffer.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
33 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
12 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
14 uur geleden