Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Van 't Schip zag Ajax-spelers die voor elkaar vochten

Coach Van 't Schip zag Ajax-spelers die voor elkaar vochten

MARSEILLE (ANP) - Ajax-trainer John van 't Schip vindt dat zijn spelers ondanks de nederlaag bij Olympique Marseille (4-3) er als team hebben gestaan en voor elkaar hebben gevochten. "Het is jammer dat we niet gelijk hebben gespeeld. Het had voor de rest niet veel uitgemaakt, maar meer voor de moraal", zei de trainer bij Veronica.

De coach vond dat Ajax als team een goede wedstrijd had gespeeld. "Als je ziet hoe we terugkomen, zelfs met tien man. We hadden op 3-3 zelfs kunnen winnen", wees hij op de kans van Brian Brobbey. Van 't Schip baalde wel van de doelpunten tegen. "We krijgen twee dubieuze goals tegen, twee strafschoppen, de eerste was heel licht. De scheidsrechter maakte zijn Europese debuut. Misschien stond hij ook onder hoogspanning."

Door de nederlaag is Ajax definitief uitgeschakeld in de Europa League. Als de Amsterdammers de laatste groepswedstrijd thuis winnen van AEK Athene kunnen ze zich nog plaatsen voor de Conference League. "Als we die winnen, gaan we verder in Europa. Dat is het doel", zei Van 't Schip. "Nu herstellen en dan richten we ons op NEC zondag."

Meer uit Voetbal

Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

5 minuten geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

9 minuten geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

10 minuten geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

11 minuten geleden
Ajax begint met Regeer aan uitduel met NAC Breda

BREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.

12 minuten geleden
Feyenoord verstevigt tweede plek met 3-1-zege op FC Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.

23 minuten geleden
Koploper FC Barcelona loopt verder uit op Real na zege op Getafe

MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid verder uitgebouwd in de strijd om de Spaanse titel. De koploper van de Spaanse competitie boekte bij Getafe een simpele 2-0-overwinning en heeft nu een marge van 11 punten op Real dat tweede staat. De Madrilenen verspeelden vrijdag 2 punten met een gelijkspel bij Real Betis (1-1).

1 uur geleden