Coach van Real Sociedad droomt van magische avond met PSG
SAN SEBASTIAN (ANP) - Trainer Imanol Alguacil droomt al nachten over een magische avond waarop zijn Real Sociedad de baas wordt over Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. "Natuurlijk zijn we geen favoriet", stelde hij op een persconferentie. "Maar waarom zouden wij die fantastische ploeg niet kunnen uitschakelen? Die droom kan best wel eens werkelijkheid worden."
Real Sociedad begint dinsdagavond met een achterstand van 2-0 aan het thuisduel. Kylian Mbappé opende na een klein uur de score tijdens de eerste wedstrijd in Parijs. Bradley Barcola tekende voor de tweede treffer. De club uit San Sebastian heeft slechts een van de laatste negen duels in verschillende competities gewonnen en is naar de zevende positie van La Liga gezakt.
Toch is trainer Luis Enrique van PSG niet gerust op een goede afloop van het tweeluik. "Als we niet scherp beginnen, dan kunnen we het nog wel eens heel lastig krijgen", zei hij op een persconferentie. "Ze hebben niet alleen goede voetballers en een uitstekende trainer. De supporters van Real Sociedad zijn ook erg fanatiek. Het is lastig voetballen in San Sebastian."
Coach Enrique wilde geen antwoord geven op vragen over zijn sterspeler Mbappé. De aanvaller heeft geen volledige wedstrijd meer voor PSG gespeeld sinds veel media vorige maand meldden dat hij volgend seizoen voor Real Madrid speelt. "Ik bepaal zelf op welke vragen ik een antwoord geef", zei Enrique. "En deze wedstrijd is net even te belangrijk om daarover te praten."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
9 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
13 uur geleden