Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach van Real Sociedad droomt van magische avond met PSG

Coach van Real Sociedad droomt van magische avond met PSG

SAN SEBASTIAN (ANP) - Trainer Imanol Alguacil droomt al nachten over een magische avond waarop zijn Real Sociedad de baas wordt over Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. "Natuurlijk zijn we geen favoriet", stelde hij op een persconferentie. "Maar waarom zouden wij die fantastische ploeg niet kunnen uitschakelen? Die droom kan best wel eens werkelijkheid worden."

Real Sociedad begint dinsdagavond met een achterstand van 2-0 aan het thuisduel. Kylian Mbappé opende na een klein uur de score tijdens de eerste wedstrijd in Parijs. Bradley Barcola tekende voor de tweede treffer. De club uit San Sebastian heeft slechts een van de laatste negen duels in verschillende competities gewonnen en is naar de zevende positie van La Liga gezakt.

Toch is trainer Luis Enrique van PSG niet gerust op een goede afloop van het tweeluik. "Als we niet scherp beginnen, dan kunnen we het nog wel eens heel lastig krijgen", zei hij op een persconferentie. "Ze hebben niet alleen goede voetballers en een uitstekende trainer. De supporters van Real Sociedad zijn ook erg fanatiek. Het is lastig voetballen in San Sebastian."

Coach Enrique wilde geen antwoord geven op vragen over zijn sterspeler Mbappé. De aanvaller heeft geen volledige wedstrijd meer voor PSG gespeeld sinds veel media vorige maand meldden dat hij volgend seizoen voor Real Madrid speelt. "Ik bepaal zelf op welke vragen ik een antwoord geef", zei Enrique. "En deze wedstrijd is net even te belangrijk om daarover te praten."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Engels twee jaar langer bij Heracles

ALMELO (ANP) - Mario Engels voetbalt ook de komende twee seizoenen bij Heracles Almelo. De Eredivisionist meldde dinsdag op de website overeenstemming te hebben bereikt met de 31-jarige Duitse aanvaller, wiens contract deze zomer zou aflopen.

2 uur geleden
Girona maakt einde aan slechte serie met winst op Mallorca

GIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.

8 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski terug op de bank voor duel met Inter

MILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).

17 uur geleden
Makkelie fluit topper tussen Feyenoord en PSV in De Kuip

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.

17 uur geleden
Na drie jaar eindelijk Franse excuses voor supporters Liverpool

PARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.

18 uur geleden
PSG-aanvaller Dembélé lijkt op tijd fit voor CL-duel met Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé lijkt op tijd fit voor de returnwedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige aanvaller kampte met een spierblessure na het gewonnen eerste duel in Londen (0-1).

20 uur geleden
Martínez en Pavard onzeker bij Inter voor CL-duel met Barcelona

MILAAN (ANP/AFP) - Trainer Simone Inzaghi van Internazionale weet nog niet of hij dinsdag de beschikking heeft over aanvaller Lautaro Martínez voor de returnwedstrijd tegen FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige Argentijn liep tijdens het gelijkspel in Barcelona (3-3) een hamstringblessure op. Verdediger Benjamin Pavard is ook nog onzeker voor het duel in Milaan.

20 uur geleden