Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach van Real Sociedad droomt van magische avond met PSG

Coach van Real Sociedad droomt van magische avond met PSG

SAN SEBASTIAN (ANP) - Trainer Imanol Alguacil droomt al nachten over een magische avond waarop zijn Real Sociedad de baas wordt over Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. "Natuurlijk zijn we geen favoriet", stelde hij op een persconferentie. "Maar waarom zouden wij die fantastische ploeg niet kunnen uitschakelen? Die droom kan best wel eens werkelijkheid worden."

Real Sociedad begint dinsdagavond met een achterstand van 2-0 aan het thuisduel. Kylian Mbappé opende na een klein uur de score tijdens de eerste wedstrijd in Parijs. Bradley Barcola tekende voor de tweede treffer. De club uit San Sebastian heeft slechts een van de laatste negen duels in verschillende competities gewonnen en is naar de zevende positie van La Liga gezakt.

Toch is trainer Luis Enrique van PSG niet gerust op een goede afloop van het tweeluik. "Als we niet scherp beginnen, dan kunnen we het nog wel eens heel lastig krijgen", zei hij op een persconferentie. "Ze hebben niet alleen goede voetballers en een uitstekende trainer. De supporters van Real Sociedad zijn ook erg fanatiek. Het is lastig voetballen in San Sebastian."

Coach Enrique wilde geen antwoord geven op vragen over zijn sterspeler Mbappé. De aanvaller heeft geen volledige wedstrijd meer voor PSG gespeeld sinds veel media vorige maand meldden dat hij volgend seizoen voor Real Madrid speelt. "Ik bepaal zelf op welke vragen ik een antwoord geef", zei Enrique. "En deze wedstrijd is net even te belangrijk om daarover te praten."

Meer uit Voetbal

FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

45 minuten geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

11 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

13 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

13 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

15 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

16 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

21 uur geleden