Coach van Real Sociedad droomt van magische avond met PSG
SAN SEBASTIAN (ANP) - Trainer Imanol Alguacil droomt al nachten over een magische avond waarop zijn Real Sociedad de baas wordt over Paris Saint-Germain in de achtste finales van de Champions League. "Natuurlijk zijn we geen favoriet", stelde hij op een persconferentie. "Maar waarom zouden wij die fantastische ploeg niet kunnen uitschakelen? Die droom kan best wel eens werkelijkheid worden."
Real Sociedad begint dinsdagavond met een achterstand van 2-0 aan het thuisduel. Kylian Mbappé opende na een klein uur de score tijdens de eerste wedstrijd in Parijs. Bradley Barcola tekende voor de tweede treffer. De club uit San Sebastian heeft slechts een van de laatste negen duels in verschillende competities gewonnen en is naar de zevende positie van La Liga gezakt.
Toch is trainer Luis Enrique van PSG niet gerust op een goede afloop van het tweeluik. "Als we niet scherp beginnen, dan kunnen we het nog wel eens heel lastig krijgen", zei hij op een persconferentie. "Ze hebben niet alleen goede voetballers en een uitstekende trainer. De supporters van Real Sociedad zijn ook erg fanatiek. Het is lastig voetballen in San Sebastian."
Coach Enrique wilde geen antwoord geven op vragen over zijn sterspeler Mbappé. De aanvaller heeft geen volledige wedstrijd meer voor PSG gespeeld sinds veel media vorige maand meldden dat hij volgend seizoen voor Real Madrid speelt. "Ik bepaal zelf op welke vragen ik een antwoord geef", zei Enrique. "En deze wedstrijd is net even te belangrijk om daarover te praten."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
10 minuten geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
2 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
11 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
11 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
12 uur geleden