Coach Van den Brom begrijpt morrende publiek
UTRECHT (ANP) - Trainer John van den Brom baalt van het optreden van FC Utrecht in het verloren thuisduel met RKC Waalwijk (0-1). "Verliezen is nooit leuk", zei hij. "Zeker niet een wedstrijd waar je veel van verwacht. We wilden laten zien dat we tot iets in staat waren. Dat is niet gelukt. Dan moeten we ons kwalijk nemen. Ja ook ik."
FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij. Na nederlagen tegen Ajax (4-0) en AZ (3-0) was ook de hekkensluiter van de eredivisie te sterk. De club heeft al 277 minuten in de eredivisie niet gescoord en kreeg tegen RKC ook weinig kansen.
Van den Brom overweegt om zijn basisploeg op enkele plaatsen te wijzigen. "Ik heb ze na twee nederlagen het vertrouwen gegeven", zei hij voor de camera van FOX Sports. "De conclusie is nu dat ik alles eens moet gaan overzien."
FC Utrecht werd af en toe uitgefloten door het eigen publiek. "Die reactie is niet meer dan normaal", stelde Van den Brom. "De mensen willen aanvallend voetbal en strijd zien. Dat hebben we ze te weinig gegeven."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
1 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
3 uur geleden