Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Van den Brom begrijpt morrende publiek

Coach Van den Brom begrijpt morrende publiek

UTRECHT (ANP) - Trainer John van den Brom baalt van het optreden van FC Utrecht in het verloren thuisduel met RKC Waalwijk (0-1). "Verliezen is nooit leuk", zei hij. "Zeker niet een wedstrijd waar je veel van verwacht. We wilden laten zien dat we tot iets in staat waren. Dat is niet gelukt. Dan moeten we ons kwalijk nemen. Ja ook ik."

FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij. Na nederlagen tegen Ajax (4-0) en AZ (3-0) was ook de hekkensluiter van de eredivisie te sterk. De club heeft al 277 minuten in de eredivisie niet gescoord en kreeg tegen RKC ook weinig kansen.

Van den Brom overweegt om zijn basisploeg op enkele plaatsen te wijzigen. "Ik heb ze na twee nederlagen het vertrouwen gegeven", zei hij voor de camera van FOX Sports. "De conclusie is nu dat ik alles eens moet gaan overzien."

FC Utrecht werd af en toe uitgefloten door het eigen publiek. "Die reactie is niet meer dan normaal", stelde Van den Brom. "De mensen willen aanvallend voetbal en strijd zien. Dat hebben we ze te weinig gegeven."

Meer uit Voetbal

Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

55 minuten geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

8 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

8 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

18 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

18 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

20 uur geleden