Coach Van den Brom begrijpt morrende publiek
UTRECHT (ANP) - Trainer John van den Brom baalt van het optreden van FC Utrecht in het verloren thuisduel met RKC Waalwijk (0-1). "Verliezen is nooit leuk", zei hij. "Zeker niet een wedstrijd waar je veel van verwacht. We wilden laten zien dat we tot iets in staat waren. Dat is niet gelukt. Dan moeten we ons kwalijk nemen. Ja ook ik."
FC Utrecht verloor voor de derde keer op rij. Na nederlagen tegen Ajax (4-0) en AZ (3-0) was ook de hekkensluiter van de eredivisie te sterk. De club heeft al 277 minuten in de eredivisie niet gescoord en kreeg tegen RKC ook weinig kansen.
Van den Brom overweegt om zijn basisploeg op enkele plaatsen te wijzigen. "Ik heb ze na twee nederlagen het vertrouwen gegeven", zei hij voor de camera van FOX Sports. "De conclusie is nu dat ik alles eens moet gaan overzien."
FC Utrecht werd af en toe uitgefloten door het eigen publiek. "Die reactie is niet meer dan normaal", stelde Van den Brom. "De mensen willen aanvallend voetbal en strijd zien. Dat hebben we ze te weinig gegeven."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
12 minuten geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
2 uur geledenGIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.
14 uur geledenBERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.
14 uur geledenANTALYA (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal heeft zijn basiskamp tijdens het komende WK niet in de Verenigde Staten, maar in Mexico. Voor die verplaatsing heeft de nationale voetbalbond naar eigen zeggen toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA. De officiële reden is dat het Mexicaanse Tijuana dichter bij Los Angeles ligt, waar Iran het opneemt tegen Nieuw-Zeeland en België. De verplaatsing maakt de visumaanvragen ook makkelijker.
14 uur geledenOSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.
17 uur geleden