Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Van Bommel geeft hoop bij Antwerp nog lang niet op

Coach Van Bommel geeft hoop bij Antwerp nog lang niet op

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Mark van Bommel had geen kritiek op zijn spelers, nadat Antwerp tegen Union een voorsprong had weggegeven (1-1) en vooralsnog geen kampioen van Belgiƫ is. "We hebben geen fouten gemaakt", zei de Nederlandse coach. "Maar de feiten zijn dat we de titel nog niet binnen hebben. Gelukkig krijgen we nog een kans."

Het had er al wel ingezeten. Van Bommel: "We hadden vooraf een goed plan en de jongens voerden het goed uit. Ik kan niemand iets verwijten. We komen verdiend op voorsprong en Union had geen kansen. De 1-1 was zelfs geen kans, maar dat maakt nu niet uit. Het is heel jammer. Na de gelijkmaker hadden we nog 10 minuten. We bleven erin geloven, maar je hebt op zo'n ogenblik kleine geluksmomentjes nodig. Die kregen we niet."

Van Bommel zei nog alle hoop te hebben op een goede afloop. "Ik heb zelf in 2010 een WK-finale verloren. Dan duurt het vier jaar voor er mogelijk een herkansing komt. Dit is anders. Wij kunnen volgende week nog altijd kampioen worden. Het is een andere situatie, dat geef ik toe. Er is mentaal oplapwerk nodig, maar we gaan door."

Antwerp speelt volgende week zondag op de slotdag bij Genk zonder Calvin Stengs. De Nederlandse oud-speler van AZ is geschorst. Doelpuntenmaker Vincent Janssen werd bovendien vervangen met een blessure. "Dat zijn tegenvallers", aldus Van Bommel. "Calvin is er zeker niet bij. Hij is een bepalende speler, iemand die uit het niets iets kan creƫren. Dat is een gemis."

Meer uit Voetbal

PSV-trainer Bosz wint opnieuw Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).

9 uur geleden
Finland wint eerste duel op EK voetbal van IJsland

THUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.

10 uur geleden
Boscagli tekent voor vijf jaar bij Brighton & Hove Albion

BRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.

10 uur geleden
Verdedigster Buurman verwacht iets meer spanning bij EK-debuut

SPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.

13 uur geleden
Meijer na vertrek bij NEC assistent van Ten Hag bij Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.

13 uur geleden
Feyenoorder Steijn: als je mij haalt, haal je doelpunten

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.

15 uur geleden
Van Bronckhorst wordt assistent van Slot bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.

16 uur geleden