
Coach Tuchel van PSG vreest dat Mbappé meer tijd nodig heeft
PARIJS (ANP) - Trainer Thomas Tuchel van Paris Saint-Germain verwacht zaterdag te weten of hij Kylian Mbappé kan opnemen in zijn selectie voor de kwartfinale van de Champions League tegen Atalanta. De Franse vleugelspits herstelt van een enkelblessure en ontbrak woensdag tijdens een oefenduel met Sochaux.
PSG en Atalanta treffen elkaar komende woensdag in Lissabon. "We gaan zaterdag met de dokter praten", zei Tuchel. "Ik verwacht er eerlijk gezegd niet zo veel van. Maar we zullen dan eens kijken of hij toch op de bank kan starten."
Tuchel maakt zich ook zorgen over de kuitblessure van Marco Verratti. Linksback Juan Bernat is wel weer beschikbaar. Hij zal vermoedelijk de Nederlander Mitchel Bakker uit de basis verdringen. PSG schreef de voormalige jeugdspeler van Ajax dinsdag alsnog in voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP/RTR) - Chelsea heeft zich met een eenvoudige zege op Espérance Tunis (3-0) geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs. Tosin Adarabioyo en Liam Delap maakten in de blessuretijd van de eerste helft het verschil voor de club uit Londen, die als nummer 2 van de groep Benfica treft in de volgende ronde.
3 minuten geledenCHARLOTTE (ANP) - Benfica heeft zich als groepswinnaar geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. De club uit Portugal versloeg in Charlotte in de laatste poulewedstrijd Bayern München met 1-0. De Duitse club was al zeker van de knock-outfase.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan voor "langere tijd" niet beschikken over Odysseus Velanas. De 27-jarige middenvelder is voorafgaand aan de eerste veldtraining van de voorbereiding geblesseerd geraakt aan een enkel en wordt binnenkort geopereerd. Dat meldt de club op de website.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Urby Emanuelson gaat aan de slag als assistent van hoofdtrainer John Heitinga bij Ajax. Dat meldt de 39-jarige oud-speler van de club op X.
18 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Oranje-internationals Xavi Simons en Lutsharel Geertruida krijgen bij RB Leipzig Ole Werner als nieuwe trainer. De 37-jarige Duitser ondertekende dinsdag een tweejarig contract bij de nummer 7 van vorig seizoen. RB Leipzig wist zich niet te plaatsen voor Europees voetbal.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is door sporttribunaal CAS in het gelijk gesteld in een zaak tegen de UEFA. De Europese voetbalbond legde de Alkmaarse voetbalclub een boete van 40.000 euro op voor de ongeregeldheden in oktober 2023 rond de wedstrijd tegen Legia Warschau in de Conference League.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Roos Kwakkenbos wordt een van de assistent-trainers van Arjan Veurink, de nieuwe bondscoach van de Nederlandse voetbalsters. De drievoudig international is nu nog bondscoach van Oranje onder 19.
22 uur geleden