Coach Tuchel heeft blessurezorgen bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - De blessurezorgen van trainer Thomas Tuchel bij Bayern München zijn groot. De Duitse club is vooral defensief kwetsbaar door het ontbreken van dragende spelers als Matthijs de Ligt, Dayot Upamecano en Kim Min-jae. Die verdedigers waren er dinsdag niet bij in de bekerwedstrijd tegen SC Preussen Münster (0-4).
De Ligt is volgens Tuchel sowieso nog niet fit genoeg voor een rentree zaterdag voor de topper tegen RB Leipzig in de Bundesliga. Hij hoopt wel te kunnen beschikken over Upamecano en Kim en ziet ook graag Thomas Müller weer bij de selectie. "Het zal een race tegen de klok worden om ze alle drie fit te krijgen voor zaterdag, maar het is te doen", zei de coach.
Tuchel kan in iedere geval niet beschikken over Serge Gnabry. De aanvaller liep in het duel met Münster een breuk op in zijn elleboog en is enkele weken uitgeschakeld.
Bayern is koploper met 13 punten uit vijf wedstrijden. Leipzig staat vierde met 1 punt minder.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Spanje en Argentinië heeft na de reguliere speeltijd nog geen winnaar opgeleverd. In East Rutherford bleven doelpunten uit (0-0), zodat een verlenging nodig is om tot een winnaar te komen. Als het ook na verlenging nog gelijk staat, volgt een strafschoppenserie.
7 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in het New York New Jersey Stadium waar zondag de WK-finale wordt gespeeld.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Jürgen Klopp is weer een stap dichter bij het bondscoachschap van de Duitse voetballers. De oud-trainer van Liverpool heeft een akkoord bereikt over een vertrek bij Red Bull, zijn huidige werkgever, waar hij hoofd voetbalzaken is.
4 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.
14 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.
1 dag geleden